Połącz się z nami

Bogusia z „Rolnik szuka żony”: [wiek, rozwód, Rolnik szuka żony, Instagram]

Bogusia Rolnik szuka żony.

Opisy gwiazd

Bogusia z „Rolnik szuka żony”: [wiek, rozwód, Rolnik szuka żony, Instagram]

Krzysztof, który zdecydował się poszukać miłości w programie Rolnik szuka żony, na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kobiety. Jedną z nich jest Bogusia i wszystko wskazuje na to, że to właśnie ona skradła serce rolnika. Co wiemy na temat uczestniczki 8. edycji programu?

Bogusia Rolnik szuka żony: wiek

Uczestniczka 8. edycji programu Rolnik szuka żony ma 52 lata. Pochodzi z okolic Zgierza, a dokładniej z małej wsi o nazwie Biała. Do udziału w programie namówiła ją córka oraz siostra. Nie boi się pracy na gospodarstwie, gdyż jak podkreśla, jest nie tylko bardzo pracowita ale również szybko uczy się nowych rzeczy. Jest wrażliwą i ciepłą kobietą. Lubi pomagać innym, a jej przepis na problemy to szczera rozmowa.

Zobacz także: Marek, który jest wybrankiem Elżbiety wystąpił już kiedyś w telewizji!

Bogusia Rolnik szuka żony: mąż

Bogusława jest rozwódką. Nie ukrywa, że wiele przeszła w relacjach damsko-męskich i marzy jej się w końcu mężczyzna, który sprawi, że ponownie zacznie patrzeć na świat przez różowe okulary. Marzy również o tym, aby znaleźć mężczyznę, któremu bezgranicznie mogłaby zaufać i iść z nim dalej przez życie.

Bogusia Rolnik szuka żony: program TVP

Krzysztof na swoje gospodarstwo zaprosił Bogusię, Katarzynę oraz Swietłanę, która pochodzi z Mińska. Już od samego początku na jego faworytkę wyrastała właśnie 52-latka, która nie tylko zachwyciła rolnika swoimi umiejętnościami kulinarnymi, ale również gotowością do pracy.

Zobacz także: Wszystko o Krzysztofie z Rolnika!

Rolnik szuka żony
Bogusia i Krzysztof będą parą po programie?

Po kilku odcinkach to właśnie Bogusia została sama na gospodarstwie z Krzysztofem, a w mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat ślubu tej dwójki. Czy faktycznie program pozwolił Bogusławie i Krzysztofowi znaleźć miłość?

Zobacz także: Bogusia jest nadal z Krzysztofem! Para z Rolnik szuka żony planuje ślub?

Bogusia Rolnik szuka żony: Instagram

Na tę chwilę nie wiadomo nic na temat tego, aby Bogusia prowadziła swój profil w mediach społecznościowych. Być może po udziale w programie zdecyduje się go założyć.

Źródło: Facebook Rolnik szuka żony / Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry