Adam Zdrójkowski: [wiek, kariera, dziewczyna, Instgaram]

7 września 2021
Przez: : KS

Adam Zdrójkowski jest bez dwóch zdań jednym z najbardziej znanych, a także lubianych aktorów młodego pokolenia. Chłopak dużą popularność zdobył, dzięki roli w popularnym serialu telewizyjnym. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym.

Adam Zdrójkowski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktor urodził się 29 maja 2000 roku. Jak nie trudno obliczyć, na chwilę obecną ma 21 lat. Pochodzi z Warszawy, gdzie z resztą na co dzień mieszka. Niestety, o wykształceniu chłopaka nie wiadomo zbyt wiele.

Co ciekawe, Adam ma brata bliźniaka. Jakub – ponieważ tak ma na imię, również pojawia się w produkcjach telewizyjnych. Między innymi, telewidzowie mieli okazję oglądać go w serialu Rodzina zastępcza oraz Kowalscy kontra Kowalscy.

Jak się okazuje, młody aktor występuje nie tylko w serialach, ale także użycza swojego głosu w dubbingu. Najczęściej w filmach animowanych dla dzieci.

Zobacz także: Co wiemy o aktorze Marku Bukowskim?

Adam Zdrójkowski: kariera

Adam, tak jak jego brat grał w serialu Rodzina zastępcza. Jednakże, największą popularność przyniosła mu rola w serialu Rodzinka.pl. Zdrójkowski od lat wciela się tam w Kubę – średniego syna Natalii i Ludwika Boskich.

Ponadto, chłopak wystąpił już w kilku programach telewizyjnych. Miedzy innymi, mogliśmy oglądać go w Tańcu z gwiazdami i Dance Dance Dance. Od jakiegoś czasu pojawia się również w roli konferansjera i prowadzącego.

Chłopak weźmie także udział w nadchodzącej edycji muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gasiewska
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą.

Adam Zdrójkowki: dziewczyna

Młody aktor od jakiegoś już czasu jest związany z koleżanką z planu Rodzinki.pl – Wiktorią Gąsiewską. Mimo, że w sieci kilkukrotnie pojawiały się informacje o ich rozstaniu, wszystko wskazuje na to, że ich relacji nic nie zagraża i nadal tworzą szczęśliwą parę.

Adam Zdrójkowski: Instagram

21-latek prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @adam_zdrojkowski. Okazuje się, że jego aktywność śledzi tam ponad milion użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz