Marek Bukowski: [wiek, kariera, żona, Instagram]

5 września 2021
Przez: : KS

Marek Bukowski to jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Widzowie mieli okazję oglądać go zarówno w filmach, jak i serialach telewizyjnych. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego!

Marek Bukowski: wiek

Wielu internautów szuka w sieci informacji na temat wieku Marka Bukowskiego. Nam udało się dotrzeć do informacji, że urodził się 26 listopada 1969 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 51 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Milicza.

Mężczyzna ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest nie tylko aktorem, ale także reżyserem , scenarzystom i producentem. Na swoim koncie ma kilka nagród i wyróżnień za swoją dotychczasową działalność artystyczną.

Co ciekawe, aktor jest również współautorem książki Najdłuższa noc, która w sprzedaży pojawiła się w 2017 roku.

Zobacz także: Co wiemy o Jolancie Fraszyńskiej?

Marek Bukowski: kariera

Artysta doskonale czuje się zarówno przed kamerami, jak i na deskach teatrów. Duża popularność przyniosły mu role w serialach telewizyjnych. Miedzy innymi, telewidzowie mieli okazję oglądać go w Na dobre i na złe, Hotel 52, Przyjaciółki, a także Leśniczówka.

Oprócz tego, aktor zagrał w filmach Słaba płeć, Uwikłanie, Bracia i Nocne graffiti. Zdarza się, iż występuje także w roli prowadzącego koncertów oraz wydarzeń transmitowanych na żywo. Tak będzie również podczas Koncertu piosenki literackiej w Opolu w tym roku.

Marek Bukowski Przyjaciółki
Marek Bukowski na planie serialu Przyjaciółki.

Marek Bukowski: żona

Aktor przez wiele lat był w związku małżeńskim z Ewą Bukowską, która także jest znana w branży filmowej. Owocem ich miłości jest dwoje dzieci: synowie Szymon i Marcin. W 2018 roku media obiegła wiadomość o rozstaniu pary i decyzji na rozwód.

Niedługo później, mężczyzna związał się z aktorką Weroniką Książkiewicz, choć ich relacja także nie przetrwała próby czasu. Nie da się ukryć, że od tamtej pory, media bacznie śledzą życie uczuciowe mężczyzny.

Marek Bukowski: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że aktor nie prowadzi własnego profilu na Instagramie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej