Adam Zdrójkowski zdradził, z kim przeżył swój pierwszy pocałunek – to znana gwiazda!

6 maja 2021
Przez: : MC

Adam Zdrójkowski udzielił niezwykle szczerego wywiadu, w którym zdradził pikantne szczegóły ze swojego życia. Wyznał, z kim przeżył swój pierwszy pocałunek. Okazuje się, że to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju!

Kilka słów o Adamie

Adam Zdrójkowski to znany aktor i prezenter telewizyjny. Swoją karierę rozpoczął w serialu Rodzina zastępcza, w którym wcielił się w rolę Pawełka, adoptowanego syna Jacka i Anki. Następnie pojawił się w kolejnym hitowym serialu – Rodzinka.pl. Nie da się ukryć, że występ w tej produkcji zapewnił mu największą popularność. Ponadto pojawił się w Tańcu z gwiazdami, Dance Dance Dance, a także był współprowadzącym The Voice Kids i The Voice of Poland.

Zobacz także: Biznes Adama

Pierwszy pocałunek Adama

Aktor od lat związany jest z Wiktorią Gąsiewską. Internauci ochoczo śledzą losy pary w mediach społecznościowych. Zarówno na Instagramie Wiktorii jak i Adama znajdziemy ich liczne wspólne zdjęcia.

Tym jednak razem Adam Zdrójkowski zszokował wszystkich swoim szczerym wyznaniem. W wywiadzie z youtuberami wyznał, że pierwszy pocałunek wcale nie był z Wiktorią. Co więcej okazuje się, że przeżył go ze znaną aktorką, w wieku zaledwie 13 lat. Jak sam wspomina, było to dla niego nietypowe przeżycie.

“Ja miałem duży problem na początku swojej kariery, żeby całować się z dziewczyną. Wcześniej nie robiłem tego z żadną inną, a tu nagle na planie, gdzie jest 50 czy 60 osób muszę to zrobić. I jeszcze wszyscy cię podjudzają: Ejj, gorzko! Dajesz! No dramat.”

Okazuje się, że Adam po raz pierwszy całował się z Julią Wieniawą! Ponadto zdradził, że nie był to “zwykły cmok”.

“Miałem wtedy 13 lat, ale wiesz, to nie był taki pocałunek, że ‘cmok’. Ona była taka hop do przodu przy tej mojej niepewności siebie. Wydaje mi się, że na pewno już miała doświadczenie” – dodał Adam.

Spodziewaliście się, że Adam Zdrójkowski przeżył swój pierwszy pocałunek z Julią Wieniawą?

źródło: pomponik.pl, Instagram Adam_zdrojkowski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz