Połącz się z nami

Adam Zdrójkowski zrobił sobie tatuaż?! Jest komentarz Wiktorii!

News

Adam Zdrójkowski zrobił sobie tatuaż?! Jest komentarz Wiktorii!

Adam Zdrójkowski to aktor, którego szersza publiczność kojarzy przed wszystkich z roli kochanego urwisa z serialu „Rodzinka.pl”. Na swoim profilu w mediach społecznościowych młody aktor opublikował fotografię, na której nie przypomina samego siebie. Pod zdjęciem komentarz zamieściła jego dziewczyna Wiktoria Gąsiewska! Zobaczcie!

View this post on Instagram

#somewhereovertherainbow ??#wanda

A post shared by Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski) on

Zdrójkowski to obecnie jeden z bardziej popularnych aktorów młodego pokolenia. Jego trampoliną do kariery była bez wątpienia rola Kuby w uwielbianym przez widzów serialu „Rodzinka.pl”. W serialu występuje między innymi z Wiktorią Gąsiewską, która prywatnie jest również jego partnerką. Parę razem mogliśmy podziwiać również w tanecznym show „Dance, Dance, Dance”, który wygrali.

Adam kojarzony jest z grzecznym i ułożonym chłopakiem i nikomu do głowy nie przyszłoby, że może się aż tak zmienić. Na zdjęciu, które pokazał na swoim Instagramie wygląda jak zwykły chuligan, a jego fani największą uwagę zwrócili na jego tatuaż, który jest widoczny na szyi aktor!

View this post on Instagram

#FURIOZA soon ? …

A post shared by Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski) on

Aktor na zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Jednak musimy wszystkich uspokoić, ponieważ ta nagła metamorfoza w chuligana to wszystko zasługa filmu „Furioza” w którym zobaczymy Zdrójkowskiego. Film, którego reżyserem jest Cyprian T. Olencki do kin trafi już za kilka miesięcy, a młody aktor zagra tam jedną z ról.

Pod fotografią pojawił się komentarz Wiktorii Gąsiewskiej, która napisała:

„Grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców”.

Film „Furioza” już budzi ogromne zainteresowanie, a wszystko za sprawą obsady, jaka w nim wystąpi. Nie tak dawno pisaliśmy również o przemianie Mateusza Damięckiego, który na potrzeby filmu zgolił się na łyso i z przystojnego amanta przeobraził się w prawdziwego chuligana. Przeczytać więcej na ten temat możecie TUTAJ!

W produkcji, która do kin trafi jesienią 2019 roku, zobaczymy takie gwiazdy jak: Weronika Książkiewicz, Łukasz Simlat, Janusz Chabior czy Mateusz Banasiuk.

Jak Waszym zdaniem prezentuje się Adam Zdrójkowski w takim wydaniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry