Połącz się z nami

Adam ze „Ślubu…” pokazał partnerkę! Jednak został ojcem?

adam ze slubu

Z życia gwiazd

Adam ze „Ślubu…” pokazał partnerkę! Jednak został ojcem?

Związek Asi i Adama w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostatecznie nie skończył się dla nich szczęśliwie, ale widzom przysporzył wielu emocji. Mężczyzna ułożył sobie jednak życie. Adam ze „Ślubu…” pokazał partnerkę!

Wszystko wskazuje na to, że plotki o tym, że Adam został ojcem, okazały się prawdą.

View this post on Instagram

#chillout #sopot #rybka #dorszsmażony

A post shared by Adam eM (@adam_nie_officjal) on

Czwarty sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” z pewnością przez wielu widzów uznany może być za najciekawszy. W zakończonej już edycji poznaliśmy trzy pary, które poznały się w dniu swojego ślubu. Aga i Wojtek, Oliwia i Łukasz oraz Asia i Adam dostali szansę stworzenia szczęśliwych małżeństw. Okazało się, że aż dwie z trzech par nadal są razem, a co więcej Oliwia i Łukasz zostali już nawet rodzicami. 26 maja na świecie pojawił się ich synek – Franek.

Związek Adama i Joanny od samego początku wzbudzał wiele emocji. Stres, jaki pojawił się już podczas ślubu, nie opuścił ich do samego końca eksperymentu. Oboje nie potrafili otworzyć się na tę relację i nawet próby ratowania tego małżeństwa przez ekspertów, spełzły na niczym.

Adam ze „Ślubu…” pokazał partnerkę

W finałowym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Asia przyznała, że nie chce się rozwodzić i pragnie poznać lepiej swojego męża. Niestety Adam zdecydował się na zakończenie tego małżeństwa. Jego postawa i zachowanie względem Joanny nie spodobało się widzom i na mężczyznę wylała się spora fala hejtu.

Niedługo po emisji programu, który nagrywany był ze sporym wyprzedzeniem, pojawiły się plotki, że Adam wrócił do swojej byłej partnerki i para spodziewa się dziecka. Jak się okazuje doniesienia o tym, że Adam został ojcem, prawdopodobnie okazały się prawdą. Mężczyzna na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił pierwsze wspólne zdjęcie z wybranką.

Bez ciebie wszystko mi jedno

I czuję jakby mnie było pół…😘😍🥰

Przy tobie znika całe zło, przez otwarte okna

Przy tobie oddycham, zapominam się na chwilę…Ciebie więcej chce😚😘to miłość”

Na relacji z wakacyjnego wyjazdu Adama i jego wybranki zobaczyć natomiast można, jak kobieta pcha dziecięcy wózek. Potwierdzić to może tezę o tym, że Adam został ojcem.

adam
https://www.instagram.com/adam_nie_officjal/
adam ze slubu
https://www.instagram.com/adam_nie_officjal/

Gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry