Adam ze “Ślubu…” szczerze o rozstaniu z Asią. Już po dwóch tygodniach był pewny rozwodu!

12 lipca 2020
Przez: : M.J

Adam, który nie da się ukryć, wzbudził najwięcej emocji w czwartej edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”, na swoim profilu w mediach społecznościowych odniósł się do nieudanego małżeństwa z Asią. Jak się również okazuje, już po dwóch tygodniach był pewny, że chce się rozstać! Zobaczcie! Adam ze “Ślubu…” szczerze o rozstaniu z Asią.

“Ślub od pierwszego wejrzenia” nie zawsze kończy się dla jego uczestników happy endem. W czwartej edycji jedyną parą, która postanowiła się rozstać, byli Adam i Asia. Pomiędzy tą dwójką już od początku wyraźnie nie iskrzyło. Pomimo iż Asia chciała nadal walczyć o ten związek, to Adam jasno postawił sprawę, żądając rozwodu.

https://www.instagram.com/p/CAFHNgcgIFJ/

Po emisji programu na Adama spadła fala hejtu. Dodatkowo mężczyzna jakiś czas temu ogłosił, że jest w związku. Co więcej, 30 maja na świat przyszło jego pierwsze dziecko –zobaczcie TUTAJ. Dodajmy, że program nagrywany był ze sporym wyprzedzeniem, zanim pojawił się na ekranach naszych telewizorów.

Teraz Adam postanowił odnieść się do wszystkich zarzutów. Zobaczcie, co ma do powiedzenia!

Adam ze “Ślubu…” szczerze o rozstaniu z Asią.

W niemal 10-minutowym nagraniu na Instagramie Adama możemy usłyszeć, że do programu zgłosił się, ponieważ naprawdę chciał znaleźć swoją drugą połówkę. Jak również zapewnił, nie był z nikim w związku, kiedy zawierał małżeństwo z Asią:

“Zgłosiłem się do programu po to, aby faktycznie znaleźć żonę, połówkę, może faktycznie się uda. Zgłosiłem się do tego programu w grudniu. Zaraz po tym, jak wróciłem do kraju po mojej zagranicznej przygodzie w Anglii i zgłoszenie zostało przyjęte. Zadzwonili do mnie z produkcji w celu dalszych działań. […]”

Adam zaznaczył również, że początkowo będąc w Anglii, nie mógł przyjeżdżać na nagrania programu. Produkcja jednak poszła na ustępstwa i tym samym zdecydował się wziąć w nim udział. W dalszej części nagrania możemy usłyszeć, że będąc już w małżeństwie z Asią, był pewny, że chce wziąć rozwód i nie ukrywał tego przed swoją żoną:

“Joanna mi nie podpasowała […] dlatego stwierdziłem, że nie będę z nią w związku, co podkreślałem dwukrotnie. Pierwszy raz już po dwóch tygodniach, podczas spotkania w Katowicach powiedziałem Asi, że na pewno będzie rozwód, że z tego nic nie będzie. Oczywiście tego w telewizji nie pokazano. Dzień przed decyzją również Asi powiedziałem, że biorę rozwód. Asia doskonale o wszystkim wiedziała. Ne wiem, dlaczego brnęła w to, żeby zostać w tym małżeństwie. […]”

Odniósł się również do swojej nowej partnerki i dziecka. Możemy również usłyszeć, że ma żal do byłej żony, że opowiadała w wywiadach o ich małżeństwie. Dodatkowo jak podkreślił, pod koniec nagrań nie zależało już mu, jak wypadnie na ekranie, jednak żałuje tego, bo nie wiedział, jak zostanie to przedstawione w telewizji:

“Pod koniec tego przedsięwzięcia, gdzie wiedziałem, że to jest już ostatni dzień nagraniowy, już zlewałem to, nie zależało mi już, jak to wypadnie. Może troszkę żałuję, bo straciłem świadomość, jak to wypadnie w telewizji”

Posłuchajcie całego nagrania Adama!

I co o tym myślicie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej