ADELE kwitnie PO ROZSTANIU z mężem! Szaleje na koncercie SPICE GIRLS!

18 czerwca 2019
Przez: : J.J

Adele niedawno rozeszła się z Simonem Koneckim. Wydawać by się mogło, że gwiazda zaszyje się w domu i będzie opłakiwać nieudaną miłość. Nic bardziej mylnego, Adele świetnie bawiła się na koncercie SPICE GIRLS!

Adele po rozstaniu szaleje na koncercie Spice Girls!

Gwiazda zdecydowanie podjęła dobrą decyzję w swoim życiu, rozstając się z mężem i kończąc nieudaną miłość. Perfekcyjna matka i żona zmieniła się nie do poznania, oprócz zmiany wizerunku postawiła na dobrą zabawę i wolność!

Dwa dni temu mogliśmy być świadkami emocjonalnych filmików i zdjęć gwiazdy, która wracała z szalonego koncert i publikowała na swoim Instagramie. Przedstawiają one świetną zabawę Adele, która wraz z przyjaciółmi szalała w rytm piosenek zespołu na widowni oraz za kulisami, z samymi Spicetkami!

Adele podpisała swoją relację:

“Ostatnio widziałam Spice Girls na Wembley Stadionie 21 lat temu! Dzisiejszego wieczoru z moimi najbliższymi i najdroższymi płakałam, śmiałam się, krzyczałam i tańczyłam. Przypomniałam sobie i znów zakochałam się w sobie w wieku 10 lat. To nie tajemnica, jak bardzo je kocham, jak bardzo mnie zainspirowały, bym żyła swoim życiem i nigdy się nie oglądała. W końcu poznałam Ginger, upiłam się z dziewczynami i nie mogę uwierzyć, że to zrobiłam. Dziękuję za życiowe szaleństwo, które dostałam. Nie byłoby mnie tu bez tych pięciu brytyjskich legend!”

Zobacz także: Adele rozwodzi się z mężem! Może stracić fortunę!

Piosenkarka robiła sobie zdjęcia z gwiazdami, które nie pozostały dłużne i również umieściły wspólną fotografię, odwdzięczając się piosenkarce:

“Dziękujemy za przybycie i za to, że świętowałaś z nami. Adele, kochamy cię!”

Adele jest bardzo prawdziwa w tym co robi, widać u niej szczerość i prawdziwą radość z tego, że mogła spotkać się ze swoimi ulubionymi gwiazdami z dzieciństwa!

Piosenkarka dodała swoje zdjęcie z dzieciństwa

Niedawno piosenkarka, ciesząc się na reaktywację i nową trasę SPICE GIRLS umieściła zdjęcie na Instagramie, kiedy jako dziecko pozowała na tle plakatów ukochanego zespołu.

Gwiazda podzieliła się z fanami swoim wielkim zadowoleniem:

“HA! Tak właśnie się teraz czuję! JESTEM GOTOWA ✌”

Myślicie, że jest szansa na wspólny projekt ADELE i SPICE GIRLS?

Źródło: Instagram adele

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz