Adrian Salamon: [Medusa, wiek, wzrost, High League, Instagram]

26 sierpnia 2021
Przez: : KS

Adrian Salamon to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat jego popularność naprawdę się rozrosła. Już niebawem swoich sił spróbuje w mieszanych sportach walki. Zanim do tego dojdzie, sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Medusa: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Adrian Salamon urodził się w 1997 roku. W związku z tym, w tym roku skończy 24 lata. Pochodzi ze Szczecinka. Wielu internautów interesuje również wzrost youtubera. Okazuje się, że chłopak mierzy około 188 cm, a więc trzeba przyznać, że jest naprawdę wysoki.

Medusa w sieci działa już od kilku lat. Dużą popularność zdobył poprzez nagrywanie telefonów, które wykonuje do różnych osób i zmieniając głos robi sobie z nich żarty. Oprócz tego, na swoim kanale na Youtube oraz mediach społecznościowych, chętnie dzieli się z widzami codziennością i swoimi zainteresowaniami.

Co więcej, Adrian swoich sił próbuje w branży muzycznej. Youtuber tworzy głównie rap, gdzie w tekstach opowiada o własnym życiu oraz doświadczeniach, jakie spotkały go na przestrzeni lat.

Zobacz także: Co wiemy o Borysie Mańkowskim, który zawalczy podczas Fame MMA 11?

Adrian Salamon: High League

Okazuje się, że walka w nowej federacji freak fightowej High League nie będzie dla Medusy debiutem w oktagonie. Mianowicie, po raz pierwszy w sportach walki zaprezentował się podczas gali Fame MMA 4, która odbyła się w 2019 roku.

Youtuber zmierzył się wtedy z Piotrem Knasiem. Niewątpliwie, był dużo lepszy od swojego przeciwnika, co z resztą udowodnił pokonując go przed czasem.

Już 28 sierpnia 2021 roku odbędzie się pierwsza gala High League. Medusa w jednej z walk podejmie Macieja Rataja. Jego oponent szerszej widowni może być znany głównie poprzez programu telewizyjnego Ex na plaży, w którym wziął udział.

Medusa walka
Jak Medusa poradzi sobie na High League?

Medusa: Instagram

Adrian Salamon prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @medusaoficjalnie. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 805 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz