Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się! Aktorka wydała oświadczenie!

15 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Od kilku dni media spekulowały o rozstaniu najgorętszej pary w polskim show biznesie. Kalska i Roznerski rozstali się. Aktorka wydała oświadczenie!

Związek Kalskiej i Roznerskiego

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie serialu M jak Miłość, gdzie tworzyli parę na małym ekranie. Ich znajomość zaczęła się od przyjaźni, aktorka wspierała Mikołaja podczas gdy ten przeżywał ciężkie chwile w swoim życiu. Po czasie miłość z serialu przeniosła się do rzeczywistości, a Ada i Mikołaj stali się jedną z najgorętszych par w polskim show- biznesie.

Fani serialowej Izy i Marcina bardzo kibicowali swoim ulubieńcom. Ponad dwa lata temu mówiono, że para zaręczyła się we Włoszech, a o ich planowanym ślubie spekulowano już od dłuższego czasu. Para miała się pobrać w zeszłym roku, jednak pandemia pokrzyżowała ich plany. Niektórzy twierdzili, że Mikołaj i Adriana są już po ślubie, jednak zakochani nigdy nie potwierdzili tych doniesień.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się spekulacje na temat rozstania Kalskiej i Roznerskiego. Fani podpytywali aktorów o to, czy nadal są razem, jednak żadne z nich do tej pory nie rozwiało wątpliwości obserwatorów. Jeden z portali doniósł, że Kalska i Roznerski najprawdopodobniej rozstali się, a świadczyć o tym miał fakt, że aktorka przestała obserwować swojego ukochanego na Instagramie.

Zobacz także: Roznerski z byłą partnerką na premierze Kogel Mogel 4

Co więcej, Mikołaj pojawił się na premierze filmu Kogel Mogel 4 w towarzystwie swojej byłej partnerki Marty Juras i jej obecnego męża. Zabrakło natomiast u boku Roznerskiego Ady Kalskiej.

Kalska i Roznerski rozstali się!

Niestety przypuszczenia fanów potwierdziły się i rzeczywiście Kalska oraz Roznerski rozstali się. Aktorka oficjalnie potwierdziła, że jej związek z Mikołajem należy już do przeszłości. Wyznała, że prywatnie drogi aktorskiej pary rozeszły się, jednak nadal będą razem pracować.

“Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi rozeszły się, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie.”

Oświadczenie Adriany Kalskiej
Kalska potwierdziła rozstanie z Roznerskim

Z pewnością dla fanów tej pary to szokująca wiadomość.

Zarówno Mikołajowi, jak i Adzie życzymy szczęścia!

Źródło: Instagram Adriany Kalskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej