Roznerski z byłą partnerką na premierze filmu „Kogel Mogel”. To ich pierwsze, wspólne zdjęcie od wielu lat!

5 stycznia 2022
Przez: : J.J

Mikołaj Roznerki podzielił się z internautami zaskakującą fotografią. Pozuje na niej w towarzystwie swojej starej miłości. Pamiętacie związek Mikołaja Roznerskiego i Marty Juras i ich wątek w uwielbianej przez wiele osób Emce? Przypominamy!

Historia związku Mikołaja Roznerskiego z Martą Juras

Choć Mikołaj Roznerski jest obecnie szczęśliwy w związku z Adrianną Kalską wiele fanów serialu M jak Miłość w pamięci ma jego były związek z Martą Juras, z którą również grał na jednym planie uwielbianego przez ludzi serialu.

Kalska i Roznerski
Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski

Parę lat temu Roznerski wcielający się w postać Marcina Chodakowskiego uratował życie kobiecie nazywającej się Eryka Buford, którą poznał podczas tragicznych okoliczności. Para nie tylko była w sobie zakochana w serialu ale i w życiu prywatnym. Owocem im miłości jest dziś 10-letni syn Antek. Do tej pory na próżno było szukać wspólnych zdjęć rodziców, którymi chętnie chwaliliby się w sieci.

Zobacz także: To koniec przygody Roznerskiego z M jak Miłość?

Wspólne zdjęcie Roznerskiego i Juras

Mikołaj Roznerki i Marta Juras pierwszy raz od kilku lat podzielili się z internautami swoim wspólnym zdjęciem. Jak wiele innych gwiazd, wybrali się na premierę nowej części filmu Kogel Mogel i z uśmiechem pozowali na ściankach.

Aktor pokusił się na rodzinne ujęcie na swoim Instagramie, na którym pozuje wraz z byłą partnerką. Towarzyszy im również Jan Cybis, który związany jest obecnie z Martą Juras, z którą ma dwójkę dzieci. Na zdjęciu zabrakło jedynie Adrianny Kalskiej.

“Z Rodziną na premierze @kogelmogel.official w reż Anny Wieczur ☺️
Od lewej Operator ( photography director ), odpowiadający za piękne zdjęcia Janek Cybis , Pani Operatorowa😜 i Mama mojego synka @martaajuras a z tyłu plakat filmu i uśmiechnięty ja
Gratuluje wszystkim Twórcom ubawiłem się na filmie zacnie co widać po mojej facjacie 😜🤪☺️🤓
Szczerze polecam idźcie do kina i sie bawcie , bo tej zabawy nam w tych czasach potrzeba ☺️❤️🤗
Dobrego dnia ❤️”

Pamiętacie wątek Eryki i Marcina w serialu M jak miłość?

Źródło: Instagram Mikołaja Roznerskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej