Połącz się z nami

Agata Serwin: [wiek, Eurowizja, piosenki, Instagram]

Opisy gwiazd

Agata Serwin: [wiek, Eurowizja, piosenki, Instagram]

Agata Serwin to młoda, zdolna wokalistka, która być może już niedługo będzie reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji dla dzieci. Jeśli jesteście ciekawi, ile ma lat i czy jej plany na przyszłość są związane tylko z muzyką, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Agata Serwin: wiek

Nie da się ukryć, że dziewczynka jest jeszcze bardzo młodą osobą. Mianowicie, ma dopiero 13 lat. Na co dzień mieszka w Przytkowicach, miejscowości położonej nieopodal Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest uczennicą siódmej klasy szkoły podstawowej. Oprócz tego, jest absolwentką jednej z miejscowych szkół muzycznych w klasie skrzypiec. Jednakże, muzyka nie jest jej jedyną pasją. Okazuje się, że interesuje się również malarstwem i rysunkiem. Ponadto, dobrze czuje się także za obiektywem aparatu. To wszystko wskazuje na to, że Agata jest naprawdę artystyczną duszą!

Agata Serwin: Eurowizja

Tegoroczny kandydat, który zostanie wybrany do reprezentowania Polski podczas konkursu Eurowizji dla dzieci, musi spełnić kilka wymagań. Między innymi, mieścić się w zakresie wiekowym od 9 do 14 lat. Zwycięzcy trzech specjalnych odcinków ,,Szansy na sukces’’ zmierzą się ze sobą w programie transmitowanym na żywo. Wygrany dołączy do grona pozostałych uczestników z poszczególnych europejskich państw.  Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję oglądać go już 27 września 2020 roku. Przypomnijmy, że tegoroczny finał Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w Polsce. Poprzeczka dla reprezentanta naszego kraju jest zawieszona naprawdę wysoko, ponieważ przez ostatnie dwa lata polscy młodzi wokaliści nie mieli sobie równych.

Agata Serwin: piosenki

Wszyscy, którzy chcieliby posłuchać piosenek w wykonaniu Agaty, koniecznie powinni wyszukać ich na Youtube. Nastolatka prowadzi tam własny kanał, który nazwała swoim imieniem i nazwiskiem. Nie da się ukryć, że jej zdolności wokalne robią naprawdę duże wrażenie. Jak oceniacie jej szanse w ostatecznym etapie eliminacji do Eurowizji Junior?

Agata Serwin: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @_serwinkaaa_. Liczba obserwatorów  młodej wokalistki rośnie z dnia na dzień.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry