Połącz się z nami

Ala Tracz: [wiek, The Voice Kids, drużyna, Eurowizja, Instagram]

Opisy gwiazd

Ala Tracz: [wiek, The Voice Kids, drużyna, Eurowizja, Instagram]

Ala Tracz to jedna z najmłodszych uczestniczek, którym udało się przejść do kolejnego etapu programu The Voice Kids. Niewątpliwie, potwierdza stwierdzenie, że małym ciele może kryć się wielki talent. Jej umiejętności wokalne nie podlegają dyskusji, a wielu telewidzów uważa, że ma naprawdę duże szanse wygrać rywalizację! Sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Ala Tracz: wiek

Ta utalentowana dziewczynka ma dopiero 9 lat, a pochodzi z Stojeszyna Pierwszego. Jej pasją zaraz po śpiewaniu jest akrobatyka. Wszyscy, którzy ją znają podkreślają, że jest niczym wulkan energii. Kiedy ma wolną chwilę w domu, nieustannie ćwiczy gwiazdy, mostki i szpagaty. Lubi przebywać wśród ludzi, a jej ulubione dania to zupa pomidorowa i pizza. Co ciekawe, w programie wzięła udział również jej siostra Ola. Razem uczęszczają na lekcje śpiewu i nie czują między sobą konkurencji, a jedynie wsparcie i motywacje.

Ala Tracz: The Voice Kids

Swoich sił próbowała już programie Mali giganci i niejednokrotnie brała udział w konkursach muzycznych. Na przesłuchania w ciemno dziewczynka wybrała utwór Jackson 5 pod tytułem I’ll be there. Kiedy tylko wydobyła z siebie pierwsze dźwięki, jurorzy nie kryli uznania. Wykonanie dziewięciolatki sprawiło, że wszyscy zdecydowali się odwrócić swoje fotele, tym samym zapraszając ją do swojej drużyny.

Ala Tracz: drużyna

Ala podobnie, jak jej starsza siostra wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Mimo, że Ola odpadła na etapie bitew, jej udało się dostać do finałowej trójki uczestników ze swojego teamu. Trzeba przyznać, że ich trener miał niełatwe zadanie, bo każde z nich na scenie zaprezentowało się, jak najlepiej umiało. Czy uda jej się wygrać program i zrobić karierę? Przekonamy się już wkrótce!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Ala Tracz: Eurowizja

Okazuje się, że Alicja zakwalifikowała się do finałowej trójki, wyłonionej podczas odcinków specjalnych ,,Szansy na sukces”. Najlepsza z młodych wokalistek, będzie miała przyjemność reprezentować Polskę podczas najbliższego konkursu Eurowizji dl Dzieci.

Ala Tracz: Instagram

Młoda wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ala_tracz. Jej aktywność na tym serwisie społecznościowym obserwuje już ponad 13 tysięcy użytkowników! Dziewczynka zamieszcza tam zdjęcia z programu, ale również często pozuje ze swoją starszą siostrą.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry