Połącz się z nami

Agata Sieramska: [wiek, kariera, partner, Arkadiusz Milik, Instagram]

Opisy gwiazd

Agata Sieramska: [wiek, kariera, partner, Arkadiusz Milik, Instagram]

Od jakiegoś czasu, w sieci zaczęły pojawiać się informacje, że Agata Sieramska jest nową partnerką jednego z najprzystojniejszych piłkarzy z reprezentacji Polski. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o popularnej Agatycze, jak stała się sławna i co wiadomo na temat jej życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Agata Sieramska: wiek

W sieci wielu internautów szuka informacji na temat wieku Agatycze. Okazuje się, że kobieta dba o swoją prywatność i naprawdę trudno dowiedzieć się, ile ma lat. Wiadomo jednak, że pochodzi z Warszawy, gdzie z resztą na co dzień mieszka. Sieramska może pochwalić się naprawdę szerokim gronem odbiorców, których zyskała poprzez działalność w mediach społecznościowych. W sieci znajdziemy także jej liczne zdjęcia z sesji zdjęciowych, w których często bierze udział. Ponadto, bardzo dba o aktywność fizyczną, do czego zachęca także swoich fanów organizując wspólne treningi na transmisji live, a także wymyślając dla nich specjalne wyzwania.

Zobacz także: Co wiemy o Mishy Kostrzewskim?

Agata Sieramska: partner

Okazuje się, że w przeszłości influencerka i modelka była związana z raperem W.E.N.A, czyli Michałem Łaszkiewiczem. Co więcej, w około dwóch lat temu zdecydowali się nawet pójść o krok dalej i zaręczyli się. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasy i ostatecznie rozstali się pod koniec zeszłego roku.

Trzeba przyznać, że forma Agaty Siermaksiej robi naprawdę duże wrażenie!

Agata Sieramska: Arkadiusz Milik

Jak wiadomo Arkadiusz Milik był zaręczony z Jessicą Ziółek. Jednakże, para zdecydowała się rozstać na początku roku. W mediach coraz więcej słyszy się o domniemanej relacji piłkarza i Sieramskiej. Nie brakuje także głosów, że oboje szybko pocieszyli się po poprzednich związkach. Mimo to, jeśli ich związek okaże się prawdą, życzymy dużo szczęścia!

Czy informacje o relacji Milika i Agatycze okażą się prawdą?

Agata Sieramska: Instagram

Influencerka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @agatycze. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 72 tysiące użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry