Agata Wdowiak: [wiek, Miss Polski, Instagram]

20 sierpnia 2021
Przez: : KS

Agata Wdowiak to kolejna z pięknych kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polski 2021, które przed jurorami i widownią zaprezentują się już niebawem. Zanim jednak się to wydarzy, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Agata Wdowiak: wiek

Z profilu Miss Polski, który wszyscy zainteresowani mogą znaleźć na Instagramie możemy dowiedzieć się, że Agata ma 24 lata. Tam również kandydatka do tytułu najpiękniejszej kobiety w Polsce zdradziła, że pochodzi z Łodzi, gdzie z resztą mieszka do tej pory. Jednakże, jest związana również z Kalifornią, ponieważ tam przebywają jej bliscy.

Agata ukończyła studia na kierunkach geomonitoring oraz zarządzanie biznesem, a obecnie kształci się na kolejnym. Mianowicie, kandydatka do tytułu Miss Polski 2021 studiuje nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej.

Co więcej, 24-latka jest absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia. Dodaje także, że od zawsze fascynowała ją kariera pianistki. Nie ukrywa jednak, że lubi podejmować nowe wyzwania i ma wiele pasji. Między innymi jest to wspinaczka i pływanie.

Oprócz tego, Agata ukończyła kurs ratownictwa WOPR. Uwielbia czuć adrenalinę, którą dostarczają jej sporty ekstremalne. Interesuje się również motoryzacją.

Zobacz także: Co wiemy o finalistce Miss Polski 2021 Aleksandrze Wasik?

Agata Wdowiak: Miss Polski

Agata ma już na swoim koncie jeden tytuł, który zdobyła podczas wyborów miss. Mianowicie, jury wybrało ja w tym roku na Miss Ziemi Łódzkiej. Tytuł ten umożliwił jej start w wyborach Miss Polski.

Gala finałowa konkursu Miss Polski 2021 odbędzie się już 20 sierpnia. W tym roku ten Wielki Festiwal Piękności odbędzie się w Nowym Sączu. Wszyscy zainteresowani transmisję tego niezapomnianego wieczoru będą mieli okazję śledzić na antenie Polsatu.

Na scenie zobaczymy dwadzieścia cztery kandydatki, które będą rywalizować ze sobą o tytuł najpiękniejszej Polki. Możemy być pewni, że czeka nas wieczór pełen wrażeń!

Agata Wdowiak miss
Agata Wdowiak w finale Miss Polski 2021.

Agata Wdowiak: Instagram

Kandydatka do zdobycia tytułu Miss Polski 2021 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @agatawdowiak_. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej