Agata Wójcik: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

2 września 2022
Przez: : KS

Agata Wójcik jest jedną z uczestniczek programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia, który powraca na ekrany telewizorów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej przygody z kuchnią, ale także życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Agata Wójcik: wiek

Z informacji dostępnych w sieci można dowiedzieć się, że Agata ma 27 lat. Uczestniczka Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia zdradziła, że pochodzi z Warszawy, lecz na co dzień mieszka w Niemczech. Tam pracuje w fabryce czekolady, gdzie jest operatorem maszyn produkcyjnych.

Na przestrzeni czasu, 27-latka podejmowała się różnych prac. Jej droga w gastronomii rozpoczęła się od pracy na zmywaku, a wraz w upływem czasu i awansami znalazła się na samym szczycie hierarchii w kuchni. Co ciekawe, była nawet sushi masterem. Dzięki temu doskonale zna każde stanowisko i wie, jak zarządzać zespołem.

Agata założyła nawet własną firmę, która odpowiadała za przygotowanie menu i poczęstunek na przyjęciach. Niestety, ze względu na pandemię musiała pożegnać się z pracą w gastronomii. Liczy, że teraz wszystko zmierza ku lepszemu.

Agata Wójcik
Agata Wójcik

Zobacz także: Co wiemy o Michale Kurczewskim?

Agata Wójcik: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Agata w Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia nie boi się żadnych wyzwań. Okazuje się, że prywatnie jest weganką, lecz przygotowanie mięsa, czy posmakowanie mięsnych dań nie stanowi dla niej większego problemu. Wszystko dlatego, iż uważa, że dobry szef kuchni musi wiedzieć, co serwuje swoim gościom.

Sama przyznaje, że najpewniej czuje się w kuchni polskiej. Oprócz tego, jej mocne strony to dania śródziemnomorskie i roślinne. Jej atutem jest umiejętność przygotowania czegoś z niczego. Nowe wyzwania tylko dodają jej wiatru w żagle.

Agata Wójcik: Instagram

Agata prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @awprivatechef. Na pewno udział w Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia przyniesie jej większy rozgłos.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej