Michał Kurczewski: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

1 września 2022
Przez: : KS

Michał Kurczewski jest jednym z uczestników programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia, który powraca na antenę Polsatu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Kurczewski: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Michał ma 34 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Lubania. Co ciekawe, przed udziałem w programie mieszkał i pracował w Norwegii, gdzie także zbierał doświadczenie w kuchni. Na przestrzeni lat pracował także w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Był również szefem kuchni w jednej z gdańskich restauracji.

Michał zdradził, że aktualnie jest singlem. Nie ukrywa jednak, że na swoim koncie ma przejścia. Sam przyznaje, że jest typem lidera. W grupie najlepiej pracuje mu się, kiedy to on rozdziela zadania i podejmuje decyzje.

Michał Kurczewski
Michał Kurczewski

Zobacz także: Co wiemy o Marcie Spilarewicz?

Michał Kurczewski: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Michał nie ukrywa, że udział w programie był jednym z punktów na jego liście do zrealizowania. Liczy na to, że w Hell’s Kitche. Piekielna kuchnia przeżyje nie tylko niesamowitą przygodę, ale także wyniesie wiele nauki, którą będzie mógł wykorzystać w przyszłości.

Oprócz tego, szef kuchni głęboko wierzy, że udział w programie pozwoli mu realizować się zawodowo. Uważa, że jego mocna stroną jest kuchnia staropolska i włoska. Mocno czuje się zwłaszcza w przygotowywaniu owoców morza.

Co ciekawe, nigdy nie odważyłby się spróbować czerniny. Jedyne z czym może mieć większy problem w kuchni to desery. Jak poradzi sobie w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia?

Michał Kurczewski: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Michała na Instagramie pod nazwą @michal__kurczewski_. Jesteśmy przekonani, że udział w telewizyjnym show Polsatu przyniesie mu większą liczbę obserwatorów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej