Agnieszka Brewka: [wiek, miss, Instagram]

5 maja 2022
Przez: : KS

Agnieszka Brewka to jedna z finalistek tegorocznego konkursu Miss Polonia. To jedna z najstarszych gal w historii polskich konkursów piękności. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kandydatce do zwycięstwa, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Agnieszka Brewka: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Agnieszka ma 23 lata. W związku z tym, jest jedną z młodszych finalistek tegorocznego konkursu Miss Polonia. Wiadomo również, że pochodzi ze Złotowa. Na chwilę obecną, jest studentką na Wydziale Geograficznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Dzięki temu kierunkowi, może realizować również swoje pasje. Mianowicie, dziewczyna uwielbia aktywnie spędzać czas i podróżować.

Co ciekawe, przez siedem lat zawodowo grała w siatkówkę. Aktualnie, częstotliwość treningów uległa zmianie, a Agnieszka rekreacyjnie reprezentuje barwy swojej uczelni na pozycji atakującej. Ponadto, często ćwiczy na siłowni. W wolnym czasie chętnie odwiedza strzelnicę, co zapewnia jej odpowiednią dawkę adrenaliny.

W przyszłości chciałaby pracować w branży modelingowej, a także jako prezenterka prognozy pogody.

Agnieszka Brewka miss
Agnieszka Brewka

Zobacz także: Co wiemy o Marii Wójcik – finalistce Miss Polonia 2021?

Agnieszka Brewka: miss

Agnieszka zdradziła, że do konkursu Miss Polonia zgłosiła się, aby podjąć nowe wyzwanie. Nie ukrywa, że podczas panującej w ostatnim czasie pandemii, zdecydowanie brakowało jej kontaktów międzyludzkich. Ponadto, liczy, że udział w konkursie zapewni jej niezapomniane przygody oraz zagwarantuje znajomości na długie lata.

Jej zdaniem, idealna miss to kobieta, która ma wiele zalet. Doskonale zdaje sobie jednak sprawę, że ideały nie istnieją. Taka osoba powinna również akceptować swoje wady. Przede wszystkim powinna cechować ją autentyczność i realność.

Jeśli Agnieszce uda się zdobyć tytuł Miss Polonia, jest świadoma, że będzie reprezentować nie tylko siebie i pozostałe kandydatki, ale całe społeczeństwo.

Agnieszka Brewka: Instagram

Finalistka Miss Polonia 2021 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @brewkagnieszka. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 4,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz