Maria Wójcik: [wiek, miss, Instagram]

5 maja 2022
Przez: : KS

Maria Wójcik to jedna z finalistek konkursu Miss Polonia, którego ostateczny etap odbędzie się już niebawem. Nie da się ukryć, że do tego momentu udało się dotrzeć samym najlepszym kandydatkom. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maria Wójcik: wiek

Ze strony internetowej konkursu Miss Polonia możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na temat Marysi. Między innymi, to stamtąd wiemy, że dziewczyna ma 21 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Warszawy.

Jest studentką wychowania fizycznego na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Jednakże, już od 6 lat pracuje jako trenerka gimnastyki artystycznej, stretchingu dla dzieci i dorosłych oraz akrobatyki. Z także wiąże się jej największa pasja – gimnastyka i taniec. Oprócz tego, w wolnych chwilach lubi podróżować.

W przyszłości chciałaby otworzyć własną szkołę gimnastyki i stretchingu. Tam będzie mogła łączyć zainteresowania dzieci, młodzieży i dorosłych. Marysia zdradziła również, że potrafi porozumiewać się w języku angielskim i hiszpańskim. Jej marzeniem jest podróż do Meksyku oraz na Kubę.

Maria Wójcik miss
Marysia Wójcik

Zobacz także: Co wiemy o finalistce Miss Polonia 2021 Krystynie Sokołowskiej?

Maria Wójcik: miss

Okazuje się, że Marysia już jako dziewczynka marzyła o udziale w konkursie piękności. Jako dziecko oglądała gale na telewizorze i z fascynacją podziwiała wydarzenia na scenie. Pewnego razu obiecała sobie, że to ona zajmie tam miejsce. Dotrzymała słowa i udało jej się zakwalifikować do grona finalistek Miss Polonia 2021.

Zdaniem Marii idealna miss nie musi być określana dokładnymi wymiarami. Uważa, że w tej roli doskonale można odnaleźć się także kobieta o kobiecych kształtach, by zażegnać stereotypy sprzed lat. Ponadto, Miss Polonia powinna być inteligentna, wrażliwa na pomoc innym oraz reprezentować wysoką kulturę osobistą.

Maria Wójcik: Instagram

Marysia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marysiawojcik. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej