Połącz się z nami

Agnieszka Hekiert: [wiek, kariera, Twoja twarz brzmi znajomo, Instagram]

Opisy gwiazd

Agnieszka Hekiert: [wiek, kariera, Twoja twarz brzmi znajomo, Instagram]

Agnieszka Hekiert to jedna z najbardziej znanych trenerek wokalnych w kraju. Dużą rozpoznawalność przyniosły jej występy w programie Twoja twarz brzmi znajomo. To także zapewniło jej liczne grono fanów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Agnieszka Hekiert: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że kobieta urodziła się w 1974 roku. Jeśli informacje te są prawdziwe, w tym roku będzie obchodziła swoje 47. urodziny. Pochodzi ze Świnoujścia, choć na co dzień mieszka w Niemczech, a konkretnie w Bawarii razem z mężem Robertem. Jednakże, często przebywa w Warszawie, ze względów zawodowych. Talent muzyczny przejawiała od najmłodszych lat. Pierwsze melodie na pianinie grała już jako sześciolatka. W kierunku tym bardzo wspierali ją rodzice. Ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Zobacz także: Co wiemy o Michale Meyerze z programu Twoja twarz brzmi znajomo?

Agnieszka Hekiert: kariera

Hekiert jest nie tylko nauczycielką śpiewu, ale także wokalistką jazzową, kompozytorką i autorką tekstów. Co ciekawe, na swoim koncie ma nawet współpracę przy wydaniu trzech płyt. W swojej karierze współpracowała ze znanymi nazwiskami sceny muzycznej nie tylko z Polski, ale także zagranicy. Prowadzi także warsztaty wokalne, gdzie swoim uczniom przekazuje wiedzę z zakresu emisji głosu, pracy nad rytmem, interpretacji oraz obycia na scenie.

Agnieszka Hekiert: Twoja twarz brzmi znajomo

Nie da się ukryć, że program Twoja twarz brzmi znajomo cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów Telewizji Polsat. Nie bez powodu powstało już czternaście edycji muzycznego show. Agnieszka Hekiert jest jednym z trenerów, którzy przygotowują uczestników do wyjścia na scenę, a także pomagają im wczuć się w wylosowaną postać. Oprócz tego, telewidzowie mieli okazję oglądać ją także w X Factor, Mam Talent oraz Fabryka Gwiazd.

Uczestnicy programu Twoja twarz brzmi znajomo często ćwiczą pod okiem Agnieszki Hekiert

Agnieszka Hekiert: Instagram

Trenerka wokalna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @agnieszkahekiert. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 8,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry