Agnieszka Hyży pokazała ciało w skąpym stroju!

6 listopada 2019
Przez: : W.M.

Prezenterka postanowiła odpocząć od pracy i razem z mężem wybrali się na zasłużone wakacje na Kubę! Agnieszka Hyży pokazała ciało w skąpym stroju. Fani zachwyceni!

Agnieszka Hyży od kilku lat jest szczęśliwą mężatką. Razem z Grzegorzem postanowiła odpocząć od zgiełku i nie najlepszej pogody w ojczyźnie i wybrali się na wakacje na Kubę, z której jak się okazuje, mają wiele pięknych wspomnień!

https://www.instagram.com/p/B4F0JbvAwJI/

Wakacje pełne wspomnień.

Związek Agnieszki i Grzegorza od samego początku wzbudzał kontrowersje. Muzyka fani poznali w programie X-factor, gdzie pojawił się razem ze swoją ówczesną żoną Mają. Para doczekała się dwóch synów. Gdy jednak ich małżeństwo nie przetrwało, opinia publiczna wylała falę hejtu na Agnieszkę i to ona została uznana winną rozbicia małżeństwa. Agnieszka i Grzegorz wielokrotnie zaprzeczali tym doniesieniom i do dnia dzisiejszego muszą mierzyć się z niepochlebnymi opiniami na temat ich małżeństwa.

Para zaręczyła się w krótkim czasie i w 2015 roku pobrali się. Jak przyznaje teraz Agnieszka, to właśnie na Kubie Grzegorz się jej oświadczył!

„Gdy po 5 latach wracam do Havany, na Kubę, miejsca, w którym spędziłam niezapomniany czas, siłą rzeczy mam mnóstwo w sobie refleksji.

To tu przyjechałam jako dziewczyna, wyjechałam jako narzeczona 💍… i powracam jako żona(…).”

https://www.instagram.com/p/B4fx1iVAImx/

Agnieszka Hyży pokazała ciało w skąpym stroju.

Prezenterka postanowiła odpocząć chwilę od pracy i natłoku codziennych spraw. Zważając na pogodę, która obecnie jest za oknem, wcale się nie dziwimy. Razem z mężem wybrali kraj, gdzie poza wspaniałymi wspomnieniami, nie brakuje słońca.

„Jestem, żyję, mam się świetnie. Wysyłam dużo słońca… zniknęłam na chwilę by ładować baterie. Po 3 miesiącach nie wychodzenia z pracy… aż ciężko mi się odnaleźć w tym błogostanie🤪. 👩‍💻Pracuję, ale … w cudownym anturażu i sporą różnicą czasu w stosunku do Polski więc gonię Was”

https://www.instagram.com/p/B4dKAF7gJPE/

Agnieszka pozuje do zdjęcia w odważnym stroju, który uwidacznia jej nienaganną figurę. Oczywiście pod postem pojawiały się komentarze, w których fani życzą prezenterce udanego urlopu i rozpływają się nad zdjęciem.

„No szczęka opada”

„Cudowne zdjęcia 😘🙌 Pięknie wyglądasz w tym stroju 😍 Życzę udanego wypoczynku”

https://www.instagram.com/p/B0T1bfFoRMu/

Dziennikarza faktycznie wygląda zjawiskowo. Życzymy zatem Agnieszce i Grzegorzowi udanego urlopu!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej