Agnieszka Hyży: [wiek, Instagram, ślub, dzieci]

16 września 2019
Przez: : KS

Agnieszka Hyży to jedna z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Oprócz tego, że jest dziennikarką, prowadzi dużo imprez emitowanych w telewizji. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej życia zawodowego, a także prywatnego!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@agnieszka_hyzy)

Agnieszka Hyży: wiek

Prezenterka na świat przyszła 19 marca 1985 roku. Edukację zaczęła w Katowicach, lecz później przeprowadziła się do Warszawy. To tam ukończyła studia socjologiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Co ciekawe, niedługo po tym jej kariera telewizyjna zaczęła nabierać tempa!

Agnieszka Hyży: ślub

Kobieta ma za sobą kilka medialnych związków. Jej pierwszym partnerem, także znanym z show biznesu był Marcin Mroczek. Niestety, ich wspólna przygoda zakończyła się po czterech latach. Następnie, wyszła za mąż za Mikołaja Wita, ale ten związek również nie przetrwał. W 2013 roku para zdecydowała się na rozwód. Obecnie, jej mężem jest Grzegorz Hyży. Z popularnym wokalistą pobrała się w 2015 roku w Rzymie.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Agnieszka Hyży: dzieci

Zanim dziennikarka zdecydowała się na rozwód z drugim mężem, na świat przyszła ich córka – Marta. Dziewczynka urodziła się w 2013 roku. Co więcej, jej partner Grzegorz Hyży, również ma dzieci z pierwszego małżeństwa, z Mają Hyży. W 2021 roku Agnieszka ogłosiła, że wraz z Grzegorzem spodziewają się wspólnego dziecko.

Zobacz także: Agnieszka pokazała zdjęcia z baby shower! Zdradziła płeć dziecka?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Agnieszka Hyży: kariera

Telewidzowie po raz pierwszy mogli ją oglądać podczas konkursu piękności, w którym brała udział. Niewątpliwie, urodę odziedziczyła po mamie i to ona wprowadziła ja w ten świat. Razem wygrały nawet jedne z wyborów, w których nagrodą była ufundowana przez stację TVN, wycieczka do Egiptu. Ponadto, kobieta zdobyła tytuł Miss Śląska i dostała się do finału Miss Polski.

Jej debiutem w roli prowadzącej, było współprowadzenie programu Się kręci. Co więcej, wystąpiła w Gwiezdnym Cyrku, Studio weekend oraz Grunt to rodzinka. Dodatkowo, zza kulis pokazywała telewidzom, jak wygląda show Taniec z gwiazdami, a także Twoja twarz brzmi znajomo.

Agnieszka Hyży: Instagram

Jej konto na Instagramie nosi nazwę @agnieszka_hyzy. Aktualnie, jej aktywność obserwuje tam ponad 100 tysięcy użytkowników. Za pośrednictwem tego portalu, kobieta porusza ważne obecnie tematy. Na przykład odnosi się do hejtu oraz dobrego traktowania drugiego człowieka.

Źródło: Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej