Agnieszka Hyży urodziła! Pokazała wzruszające nagranie

13 listopada 2021
Przez: : M.S.

Prezenterka ponownie została mamą! Agnieszka Hyży urodziła, a wiadomość o narodzinach dziecka przekazała na swoim Instagramie.

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Agnieszka Hyży swoją karierę w mediach zaczęła od tego jak wraz z mamą wygrała konkurs piękności Matka i córka. Kilka lat później wzięła udział w Miss Polski, gdzie dotarła do finału konkursu. Od 2007 roku pracuje w telewizji Polsat, zaczynając od współprowadzenia programu Się kręci. Od tego czasu była gospodynią wielu programów oraz imprez organizowanych przez stację. Od 2014 roku prowadziła kulisy Tańca z Gwiazdami.

Prywatnie Agnieszka jest żoną piosenkarza Grzegorza Hyży, z którym wzięła ślub w 2015 roku. Ma córkę Martę z poprzedniego małżeństwa z Mikołajem Witem. Wcześniej spotykała się z Marcinem Mroczkiem.

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie
Agnieszka Hyży i jej mąż Grzegorz

Zobacz także: Agnieszka Hyży jest w ciąży

W połowie sierpnia prezenterka ogłosiła na swoim Instagramie szczęśliwą nowinę. Opublikowała zdjęcia, na którym pozuje trzymając się za zaokrąglony brzuszek sugerujący zaawansowaną ciążę. W ten sposób Hyży powiadomiła o swoim stanie błogosławionym:

Drodzy, każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał (…) Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu. Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. – napisał wówczas Agnieszka.

Agnieszka Hyży urodziła!

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie zostali rodzicami. Szczęśliwą nowinę przekazała Agnieszka na swoim Instagramie. Jak się również możemy dowiedzieć, wspólna pociecha pary przyszła na świat już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz Aga postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tą wspaniałą informacją.

“Bardzo długa podróż za nami …💛 Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie …. Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO 🤱👼🏻👨🏻‍🍼”

Nagranie zobaczycie na kolejnym slajdzie.

Serdecznie gratulujemy i życzmy zdrówka mamusi i maleństwu!

Źródło: Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej