Agnieszka i Grzegorz Hyży zostaną rodzicami! Prezenterka pokazała spory brzuszek!

16 sierpnia 2021
Przez: : M.S.

Prezenterka Polsatu i muzyk spodziewają się dziecka! Agnieszka Hyży jest w ciąży! Pokazała spory brzuszek!

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyży

Agnieszka Hyży to prezenterka Polsatu i związane jest ze stacją już od dłuższego czasu. Prywatnie od kilku lat, dokładnie od sześciu jest szczęśliwą żoną muzyka Grzegorza Hyżego. Oboje mają już dzieci ze swoich poprzednich związków i jak się okazuje teraz spodziewają się wspólnej pociechy!

Małżeństwo Agnieszki i Grzegorza Hyży
Agnieszka i Grzegorz Hyży będą mieli dziecko

Zobacz także: Maja Hyży spotyka się z byłym mężem w sądzie!

Mimo sporego zainteresowania mediów, para od samego początku dobrze chroni swojej prywatności i rzadko udziela się w social -mediach. Agnieszka na jakiś czas zniknęła ze swojego Instagrama i dopiero niedawno powróciła do mediów społecznościowych. Również muzyk przestał udzielać się na swoim profilu. W międzyczasie Grzegorz został oskarżony przez swoją byłą żoną o nękanie, co odbiło się szerokim echem w mediach.

Agnieszka Hyży jest w ciąży!

Teraz Agnieszka ogłosiła na swoim profilu radosną nowinę! Zamieściła serię zdjęć, na których pozuje w stanie błogosławionym i prezentuje swój zaokrąglony brzuszek!

Drodzy, każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał…” – radośnie ogłosiła Hyży.

Prezenterka wyznała, że starania o dziecko nie były łatwe, jednak w najmniej oczekiwanym momencie, marzenie jej i męża w końcu spełniło się. Z wpisu wynika, że Hyży jest w 7 miesiącu ciąży!

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu. Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz- kontynuowała wpis Agnieszka.

Na koniec dodała, że pisze to po to, by dać otuchy innym parom, które pragną powiększyć rodzinę, by nigdy się nie poddawały!

My ze swojej strony serdecznie gratulujemy obojgu rodzicom!

Źródło: Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej