Agnieszka Hyży w mgnieniu oka wróciła do formy sprzed ciąży! „Jestem szczęściarą w tej kwestii”

26 listopada 2021
Przez: : M.J

Agnieszka Hyży niedawno przywitała na świecie swojego synka. Teraz prezenterka na Instagramie poruszyła temat powrotu do formy sprzed ciąży. Jak widzimy, może ona bez wątpienia nazwać siebie szczęściarą, bo po ciążowych kilogramach nie ma już ani śladu. W czym tkwi sekret?

Grzegorz i Agnieszka Hyży zostali rodzicami

O tym, że rodzina Agnieszki i Grzegorza się powiększy dowiedzieliśmy się w połowie sierpnia. Wówczas prezenterka zdecydowała się podzielić ze swoimi obserwatorami zdjęciem z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, a gratulacjom nie było końca. Aga i Grzegorz starali się przed długi czas o dziecko i w końcu ich marzenie się spełniło.

Na temat tego, że synek pary jest już na świecie dowiedzieliśmy się od świeżo upieczonych rodziców z ich mediów społecznościowych. Zdecydowali się oni poinformować o tym wszystkich, dopiero gdy pozostałe dzieci z wcześniejszych związków poznały nowego członka rodziny.

Zobacz także: Grzegorz Hyży pokazał piękne zdjęcie z synem! Zdradził jego imię.

Tym razem Aga na swoim Instagramie odniosła się do swojej figury po porodzie. Wiele osób zauważyło, że po ciąży nie ma już niemal śladu. Jaki ma sekret na tak szybki powrót do formy sprzed ciąży?

Figura Agnieszki Hyży po ciąży

Aga, odpowiadając na pytania internautów zdecydowała się nieco więcej zdradzić na temat swojej formy po porodzie. Jak się okazuje, Agnieszka nie tylko nie odczuła połogu, ale również jest zszokowana tym, jak szybko jej ciało poradziło sobie z pociążowymi kilogramami.

Jak wyznała, w ciąży przytyła jedynie 7 kilogramów i to nie będąc na diecie! Już wychodząc ze szpitala po porodzie jej waga była bardzo zbliżona do wagi sprzed ciąży. Po ciążowym brzuszku również już nie ma śladu.

“Mogłabym to skomentować właściwie jednym zdaniem. Jestem szczęściarą w tej kwestii… Przytyłam w ciąży 7 kg. […] Może to “nagroda” za wiele przeszkód i komplikacji, z którymi musiałam się zmierzyć w ostatnich latach i miesiącach”– cały wpis przeczytacie na zdjęciu.

Screen z Instagrama Agnieszki Hyży.
Agnieszka Hyży w ciąży przytyła 7 kg.

Następnie Agnieszka Hyży zwróciła uwagę na wywieranie presji na świeżo upieczone mamy, które za wszelką cenę chcą wrócić do swojej figury. Jak zaznaczyła:

“[…] Każda Mama jest piękna bo chyba dużo więcej zależy od tego jak się czujemy niż jak wyglądamy”.

Nie da się ukryć, że macierzyństwo wyraźnie służy Agnieszce.

Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży pokazała pociążowe krągłości.

Też tak uważacie?

Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej