Agnieszka i Grzegorz Hyży zdradzili płeć i imię dziecka! Dumny tata podzielił się pięknym zdjęciem

15 listopada 2021
Przez: : J.J

Agnieszka i Grzegorz Hyży podzielili się z internautami szczęśliwą wiadomością. Jak się okazuje, ich maleństwo jest już na świecie. Z każdym kolejnym dniem zdradzają coraz to więcej na temat swojej pociechy. Zobaczcie, jakiej płci jest maleństwo, jakie imię otrzymało oraz pierwsze zdjęcia, które opublikowali dumni rodzice.

Błogosławiony stan

W połowie sierpnia obecnego roku media obiegła wiadomość o ciąży Agnieszki Hyży. Prezenterka umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem zdradzając, że wraz z mężem po wielu latach starań spodziewa się dziecka.

Wiele fanów małżeństwa z niecierpliwością czekało na szczęśliwe rozwiązanie Agnieszki. Choć dumni rodzice nie pochwalili się tą informacją od razu, kiedy ich pociecha przyszła na świat, pokazali internautom piękne zdjęcie i nagranie w nowym składzie:

„Bardzo długa podróż za nami … Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie …. Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO ”

Zobacz także: Maja Hyży o ciąży Agnieszki

Płeć i imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych

Agnieszka i Grzegorz poinformowali o narodzinach swojego wspólnego dziecka po czasie, informacja ta wyszła na światło dzienne dopiero gdy pozostałe dzieci z wcześniejszych związków poznały swoje nowe rodzeństwo.

Agnieszka i Grzegorz Hyży
Agnieszka i Grzegorz zdradzili płeć i imię dziecka

Długo nie wiedzieliśmy również, jakiej płci jest oraz jakie imię nosi pociecha Hyżych. Jak się okazuje, Grzegorz postanowił zdradzić tą informację swoim obserwatorom na Instagramie.

Agnieszka i Grzegorz Hyży przywitali na świecie synka Leona. Dumna tata podzielił się piękną fotografią z synkiem, która w szybkim tempie zebrała masę komentarzy.

View this post on Instagram

A post shared by Grzegorz Hyży (@grzegorzhyzy)

Życzymy rodzicom duży siły i spokoju w tym wyjątkowym dla nich czasie.

Źródło: Pudelek, Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej