Maja i Grzegorz Hyży spotkają się w sądzie! Wiemy, czego dotyczyć będzie rozprawa!

Słowa kluczowe:
grzegorz hyżymaja hyżysąd
10 maja 2021
Przez: : MC

Maja i Grzegorz Hyży niegdyś tworzyli udane małżeństwo. Dziś prowadzą zaciętą batalię i tak jak zapowiedzieli – już niebawem spotkają się w sądzie. Maja zdradziła, czego będzie dotyczyć rozprawa i o co będzie walczyć. Poznajcie szczegóły!

View this post on Instagram

A post shared by Grzegorz Hyży (@grzegorzhyzy)

Maja i Grzegorz

Maja i Grzegorz Hyży rozpoczęli karierę w 2013 roku, występując w telewizyjnym programie muzycznym X Factor. Para zyskała ogromną popularność i co więcej, dostali się do odcinków na żywo. Mimo, że nie udało im się wygrać, zyskali sporą rzeszę fanów. Owocem ich miłości są bliźniaki – Wiktor i Alexander. Niedługo po zakończeniu programu drogi pary rozeszły się.

Konflikt między byłymi małżonkami

W kwietniu Maja opublikowała na Instagramie wpis, który poruszył media. Wstrząsające oświadczenie skupiało się na nękaniu przez byłego męża. Gwiazda wyznała również, że Grzegorz od lat ją prześladuje, co ma negatywny wpływ na jej zdrowie psychiczne. Wspomniała także, o niskich alimentach na dzieci.

Niestety jest jeden człowiek, który nie godzi się z moim szczęściem. Mimo, że wybrał swoją drogę i poszedł beze mnie, ma własną rodzinę, żyję na dużo wyższym poziomie niż ja, nie daję mi żyć od lat. Zatruwa moje życie i wszelkimi sposobami chce odebrać mi moje szczęście!” – rozpoczęła swój wpis Maja.

Treść całego oświadczenia znajdziecie TUTAJ.
Na odpowiedź Grzegorza nie trzeba było długo czekać. Mężczyzna wyznał, że od lat walczy z Mają m.in. o zachowanie prywatności ich dzieci. Okazuje się jednak, że Maja i Grzegorz postanowili wyjaśnić spór sądownie.

Zobacz także: Grzegorz Hyży odpowiedział na zarzuty byłej żony

Rozprawa sądowa

Konflikt urósł niemalże do rangi wydarzenia medialnego. Fani z zapartym tchem śledzą losy byłych małżonków, czekając na rozwój jak i wyjaśnienie całej sytuacji. Okazuje się, że do mediów wyciekły kolejne fakty w sprawie. Tak jak zapowiadano, Maja i Grzegorz rzeczywiście spotkają się w sądzie. Maja w rozmowie z Party wyznała, czego będzie dotyczyć rozprawa.

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentówNigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany” – zdradziła Maja.

W dalszej części rozmowy dodała również, że Grzegorz domaga się opieki naprzemiennej nad synami.

Jak myślicie, jak skończy się ta sprawa?

źródło: Instagram Grzegorzhyzy, Majahyzy, Party.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej