Agnieszka Kaczorowska drastycznie zmieniła fryzurę! Cel jest szczytny!

9 lutego 2020
Przez: : W.M.

Aktorka po raz kolejny pokazała swoim fanom, że ma bardzo wielkie serce! Agnieszka Kaczorowska drastycznie zmieniła fryzurę, ale tym razem cel był wyjątkowo szczytny! Poznajcie szczegóły!

Gwiazdy polskiego show-biznesu wielokrotnie udowadniały, że chcą pomagać potrzebującym. Agnieszka dołączyła to grona tych, którzy obcięli włosy, aby pomóc Fundacji Rak’n’roll!

Agnieszka Kaczorowska od wielu lat obecna jest w polskim show-biznesie. Swoją przygodę z mediami zaczęła od występów na małym ekranie. Dokładnie w 1999 roku zaczęła pojawiać się w popularnym serialu TVP – „Klan”, w którym do dziś wciela się w rolę Bożenki.

Poza pracą na antenie wielką pasji Agnieszki jest taniec towarzyski, który zaczęła trenować jako mała dziewczynka. Już w wieku 6 lat zaczęła regularne treningi, które przynosiły spektakularne efekty. Gwiazda TVP ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe potwierdzone tytułami, które zdobyła na parkiecie.

Swój talent taneczny Agnieszka Kaczorowska zdołała pokazać widzom również w pięciu edycjach programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie występowała w roli trenerki znanych gwiazd.

Agnieszka Kaczorowska drastycznie zmieniła fryzurę!

Agnieszka Kaczorowska z mediami związana jest od wielu lat. Jej popularność sprawiła, że na swoim profilu w mediach społecznościowych śledzi ją już ponad 327 tys. obserwatorów.

W połowie minionego roku tancerka została po raz pierwszy mamą. Razem ze swoim mężem Maciejem Pelą doczekali się córeczki – Emilki. Agnieszka już w czasie ciąży bardzo chętnie relacjonowała swoim fanom przygotowania do powitania na świecie nowego członka rodziny. Gdy została mamą, nadal jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, którym udziela licznych rad m.in. na temat macierzyństwa.

Tym razem Agnieszka ponownie postanowiła pokazać swoim fanom, że ma wielkie serce. Młoda mama zdecydowała się drastycznie zmienić fryzurę, a swoich obserwatorów poinformowała, iż ścięte włosy przekazane będą dla fundacji Rak’n’roll.

„Aaaa! Zrobiłam to ! Oto nowa #AgnieszkaKaczorowskaPela 😌 A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne!😉 30 cm włosów wysyłam dla @fundacjaraknroll 💪🏻 Dziękuję @agata_szpejna_hairteam ! Jesteś niezastąpiona! ❤️

A ubiegając wszystkie pytania… kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca.☀️”

Fundacja Rak’n’roll od lat organizuje głośne zbiórki włosów, które przeznaczane są na peruki dla osób, które w czasie trwania leczenia, niestety utraciły swoje własne.

https://www.instagram.com/agakaczor/

Agnieszka pochwaliła się, że zdołała oddać aż 30 cm włosów!

To, co zrobiła Agnieszka Kaczorowska, jest naprawdę godne podziwu!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Basik pisze:

    Super, że oddała na tę fundację. Jednak nie uważam, aby ten gest nazywać pełnym podziwu i prawie bohaterstwa. Moja córka miesiąc temu ścięła swoje bardzo długie włosy również dla fundacji Rak&roll, ale podeszła do tego zupełnie normalnie, wręcz czuła się zażenowana, kiedy w salonie otrzymała dyplom. “Przecież to nic dla mnie, włosy odrosną, a inni potrzebują”. Przemówiła pokora i skromność. I jestem z niej dumna nie tyle za gest a za postawę.

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej