Agnieszka Kaczorowska lada chwila urodzi! Co zajmuje jej najwięcej czasu przed porodem? Będziecie zaskoczeni!

3 lipca 2019
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska pomimo tego, że termin ma już lada chwila, to wciąż nie zwalnia tempa. Nie dawno wyznała, co zajmuje jej najwięcej czasu w związku z przyjściem jej córeczki na świat! Jak się okazuje, wiele przyszłych mam ma ten sam problem! Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

Agnieszka Kaczorowska przez cały okres ciąży była bardzo aktywna i nie zwalniała tempa nawet na chwilę. Na jej profilu w mediach społecznościowych, na bieżąco mogliśmy śledzić jej przygotowania do nowej roli, która czeka ją już niebawem. Tancerka jakiś czas temu wyprawiła huczne baby-shower, a zdjęcie z tej bajecznej imprezy i artykuł na ten temat możecie zobaczyć TUTAJ!

Agnieszka nie może narzekać na brak szczęścia. Najpierw poznała swojego ukochanego Macieja Pelę, następnie odbył się ich bajeczny ślub, a zakochani “Tak” powiedzieli sobie w romantycznej Toskanii. Kilka miesięcy po weselu ogłosiła radosną nowinę, że za niedługo na świece powita swoje pierwsze dziecko.

Pomimo już zaawansowanej ciąży i porodu, który zbliża się wielkimi krokami, tancerka nie próżnuje.
Nie dawno w jej szkole tańca odbyło się uroczyste zakończenie roku. To już drugi rok jej działalności, a młoda przyszła mama nie zamierza najwidoczniej po porodzie brać długiego urlopu macierzyńskiego, bo jak wyznała

“A od września ruszamy od nowa… po raz trzeci… z nową energią, z nowymi pomysłami… aby było jeszcze lepiej”.

Ostatnio wyznała, że wraz z mężem są już gotowi na przyjście malucha na świat, jednak jest jedna rzecz, która zajmuje jej najwięcej czasu, a do tego nie lubi tego robić!

Co spędza sen z powiek Agnieszce Kaczorowskiej?

Kaczorowska jest na etapie szykowania ciuszków dla swojego maleństwa. Wcześniej, jak większość rodziców postanowiła je wyprasować, co najwidoczniej nie jest ulubionym zajęciem aktorki.

“Ja dziś mam w planach głównie prasowanie ciuszków dla naszej Malutkiej?? Niby to wszystko takie małe, a mam wrażenie że zajmuje mi znacznie więcej czasu niż powinno… Może dlatego, że nie znoszę prasowania?”.

Jej wyznanie spotkało się z aprobatą internautek, które licznie zasypały ją komentarzami.

“Też nie lubię prasowania ? Ale prasowanie takich malutkiech rzeczy to sama przyjemność ?”,

” Najdłużej prasuje się małe ubrania. Taki paradoks ? powidzenia!”,

“Ja nie lubię prasowac ale prasowanie ubranek mojej Malutkiej sprawia mi przyjemnosc?”.

Gwiazda na świecie powita swoje maleństwo już w ciągu kilku tygodni. Jak sama wyznała, najtrudniejszy dla niej jest ostatni etap ciąży, jednak jak można zauważyć, znosi ona go wyśmienicie i wciąż jest bardzo aktywna.

Jak myślicie, jakie imię Kaczorowska wybierze dla swojej córeczki?

Źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Maja pisze:

    Sama też niedługo zostanę mamą. Wyprawkę już na szczęście zdążyłam skompletować. Większość najpotrzebniejszych rzeczy zamówiłam na stronie sensillo. Siostra też tam zamawiała dla synka i mówiła że mają rzeczy dobre jakościowo. Ja podobnie jak pani Agnieszka też strasznie prasować nie lubię, ale po urodzeniu wiem, że mnie to nie ominie.

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej