Połącz się z nami

Ekskluzywne BABY- SHOWER Agnieszki Kaczorowskiej! Zobaczcie jak świętowała!

Z życia gwiazd

Ekskluzywne BABY- SHOWER Agnieszki Kaczorowskiej! Zobaczcie jak świętowała!

Sezon na baby-shower wśród gwiazd polskiego show-biznesu trwa w najlepsze. W miniony weekend Agnieszka Kaczorowska-Pela hucznie świętowała zbliżające się narodziny swojego pierwszego dziecka! W mediach społecznościowych pochwaliła się paroma kadrami z tego wydarzenia. Na imprezie nie mogło zabraknąć obok niej najważniejszej osoby! Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska za niedługo zostanie mamą. Aktorka i tancerka razem ze swoim mężem tą radosną nowiną podzielili się ze swoimi fanami w sylwestra. Jak wiadomo, młode małżeństwo spodziewa się córeczki. Agnieszka w tym dniu wyglądała wprost kwitnąco, w pięknej kwiecistej  sukience i wianku.

Polskie gwiazdy coraz częściej urządzają baby-shower, czyli imprezę na cześć dziecka, które lada chwila ma pojawić się na świecie. Tradycja ta pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, jednak najwyraźniej polskie celebrytki ją pokochały i chętnie chwalą się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Aktorka zdecydowała się na organizację imprezy 26 maja, kiedy obchodzony jest Dzień Matki. Agnieszka ten wyjątkowy moment spędziła w gronie najbliższych przyjaciół. Na imprezie nie mogło zabraknąć dwóch babć i co może wydać się niemałym zaskoczeniem, towarzyszył jej ukochany mąż, Maciej Pela. Panowie zazwyczaj na takie imprezy nie mają wstępu, lecz Agnieszka postanowiła zrobić wyjątek i jej ukochany dzielnie wspierał ją w trakcie imprezy.

Agnieszka na swoim profilu w mediach społecznościowych, tak podsumowała to wydarzenie:

„Za mną najbardziej wyjątkowy Dzień Mamy w życiu… jak do tej pory? Staję się mamą i to dziś świętowałam z bliskimi mi kobietami.?? Było pięknie dzięki @mariajustdoit.pl! Było słodko dzięki @lavanillecupcakes! Było zabawnie dzięki Sis @yolechkas_island ! Była wyjątkowa atmosfera dzięki wszystkim kochanym gościom! No i mam to wszystko uwiecznione na pięknych zdjęciach dzięki @margografia ? Love U all ❤️❤️❤️ Ach i pogoda była piękna! ?☀️”– czytamy na profilu Agnieszki.

Impreza aktorki odbyła się w plenerze. Wszystkie dekoracje utrzymane były w pastelowych barwach, a swoich gości posadziła na kocach i poduszkach. Stół uginał się wręcz od słodkości, a całość dopełniały różowe balony, co bez wątpienia było oznaką, że Agnieszka oczekuje narodzin córeczki.

Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze od jej fanów, którzy zachwycali się oryginalnym pomysłem i tym, że impreza była dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Zobaczcie zdjęcia z ekskluzywnej imprezy, którą Agnieszka wyprawiła dla swojej jeszcze nienarodzonej córeczki!

My życzymy Agnieszce szczęśliwego rozwiązanie i wszystkiego najlepszego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry