Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w trzeciej ciąży?! “Moje cztery walentynki”

15 lutego 2023
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się trzeciego dziecka? Wpis aktorki i influencerki mógł zaskoczyć niejednego obserwatora jej profilu w mediach społecznościowych, jednak szybko ruszyła z wyjaśnieniem – “Moje cztery walentynki. Tak, cztery” – napisała.

Choć Agnieszka Kaczorowska jest głównie znana z roli Bożenki z serialu Telewizji Polskiej Klan, to od kilku lat prężnie działa także w sieci. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zgromadziła sporą liczbę obserwatorów, a jej kontent cieszy się sporym uznaniem wśród kobiet.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska ostro o feministkach: “Umniejsza mężczyznom”. W sieci znowu burza!

Agnieszka jest także szczęśliwą żoną i matką dwóch córek – Emilki i Gabrysi. Swoim szczęściem często dzieli się w sieci publikując zdjęcia z całą rodziną. Jednak walentynkowy post mógł wzbudzić emocje wśród internautów, gdyż Kaczorowska zaczęła go słowami:

Moje cztery walentynki. Tak, cztery” – dlaczego napisała o czterech osobach?

Wiele osób mogło pomyśleć, że tym samym Agnieszka chciała przekazać radosną nowinę. Jednak okazuje się, że nic bardziej mylnego.

Agnieszka Kaczorowska jest w trzeciej ciąży?

Agnieszka od razu w poście wyjaśniła, że pisząc o czterech osobach nie miała na myśli trzeciej ciąży, ale miłość do samej siebie. Jak również podkreśliła, jest ona równie ważna, jak ta do innych osób.

Nie, nie dopisujcie mi ciąży.😂 SIEBIE też obdarowuję miłością.
Ta miłość jest tak samo wielka jak do córek czy męża… Tylko jest inna. Bez miłości do siebie, nie stworzyłabym innych relacji pełnych miłości. Zamiast szukać na zewnątrz, warto poszukać w swoim sercu. ❤️”

Warto podkreślić, że Agnieszka oprócz grania w serialu Klan oraz zajmowania się swoim profilem w mediach społecznościowych i innych obowiązków, jest także trenerką mentalną i tym samym chce inspirować ludzi do podnoszenia jakości swojego życia.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska jest w trzeciej ciąży? Internauci ruszyli z gratulacjami. Mąż aktorki komentuje

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej