Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się wyjątkową sesją ciążową. Jej forma zachwyca!

28 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska przeżywa obecnie wspaniały czas – z wielką niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat swojej drugiej córeczki. Dziś młoda mama pochwaliła się piękną sesją fotograficzną. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Agnieszka Kaczorowska – zawodowo i rodzinnie

Agnieszka Kaczorowska to aktorka i tancerka, która na swoim koncie ma wiele nagród w tej dziedzinie. Mało kto wie, że reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Prywatnie – szczęśliwa mama i żona. W czerwcu 2017 roku poznała Macieja Pelę, którego poślubiła rok później. W 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Emilka, która opanowała życie rodziców.

Druga ciąża Agnieszki

Choć na temat drugiej ciąży Agnieszki mówiono od dawna, w końcu plotki te potwierdziły się. Od tego czasu Agnieszka chętnie zamieszcza zdjęcia z coraz to większym ciążowym brzuszkiem oraz podejmuje tematy związane z macierzyństwem i przygotowaniami do przyjścia kolejnej pociechy. Niedawno informowaliśmy Was o tym, jakiej płci będzie drugie dziecko Agnieszki:

„Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia”

Agnieszka prowadzi z wielkim zaangażowaniem zarówno swój Instagram, gdzie dzieli się z internautami zdjęciami rodzinnymi, reklamuje różnego rodzaju produkty oraz kanał na Youtubie, gdzie każda mama znajdzie wiele tematów związanych z macierzyństwem oraz wychowywaniem i opieką nad dziećmi.

Wyjątkowa sesja ciążowa

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pozuje na niej, odsłaniając sporo ciała. Na tę wyjątkową sesję Agnieszka wybrała białe, obcisłe body z długim rękawem, które eksponuje jej brzuszek, który jest już coraz większych rozmiarów. Agnieszka pomimo tego, może pochwalić się szczupłą sylwetką. Jedno jest pewne – ten stan wyraźnie jej służy.

Zdjęcia te zachwyciły internautów. To tylko kilka z licznych komentarzy:

“Piękna sesja 😍”

“Delikatna i subtelna… po prostu piękna!❤️😍 Kwitniesz Kochana!👏”

“Przepięknie wyglądasz ❤️”

A Wam, podoba się ciążowa sesja Agnieszki Kaczorowskiej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej