Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę tuż po porodzie – fani zachwyceni formą świeżo upieczonej mamy!

15 sierpnia 2021
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca urodziła drugą córeczkę. Niecałe 3 tygodnie później opublikowała zdjęcie, na którym widać pociążową sylwetkę aktorki. Internauci nie kryją zachwytu!

Kariera

Agnieszka Kaczorowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Aktorka zyskała ogromną rozpoznawalność dzięki roli Bożenki w serialu Klan. Warto również wspomnieć, że Agnieszka jest zawodową tancerką. Jej talent mogliśmy zobaczyć również w Tańcu z Gwiazdami, w którym wystąpiła w roli trenerki.

Aktorka świetnie radzi sobie także w mediach społecznościowych, gdzie stale się rozwija. Aktywnie działa jako influencerka i za pośrednictwem swojego Instagrama przeprowadza liczne kampanie reklamowe. Na profilu gwiazdy znajdziemy posty związane z pielęgnacją, macierzyństwem, a także mnóstwo inspirujących stylizacji. Trzeba przyznać, że konto Agnieszki cieszy się ogromną popularnością i na ten moment obserwuje je ponad 400 tys. osób.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała drugą córeczkę – rozczulający widok!

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę

Agnieszka chętnie dzieli się swoim życiem prywatny. Przypomnijmy, że aktorka w 2018 roku poślubiła Macieja Pelę. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka Emilia, natomiast pod koniec lipca 2021 roku, Agnieszka po raz drugi urodziła córeczkę. Informacja ta rozgrzała media, a fani zasypali świeżo upieczonych rodziców mnóstwem miłych słów.

Agnieszka Kaczorowska z młodszą córką

„Z miłości i w imię miłości!  Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA To było coś niesamowitego i błyskawicznego!  Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie!” – wyznała Agnieszka po porodzie.

Od porodu minęły zaledwie 3 tygodnie, a na Instagramie Agnieszki pojawiło się zdjęcie w stroju podkreślającym figurę. Zobaczcie, jak prezentuje się Aga po porodzie!

Pod postem Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy zachwycili się zdjęciami aktorki.

“Cudowności❤️”

“Ślicznie wyglądacie 😍❤️”

“Cudownie razem wyglądacie 😍” – czytamy w komentarzach.

Jak podoba Wam się post Agnieszki?

źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej