Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją spektakularną metamorfozę – zdradziła sekret swojej figury!

19 września 2020
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie swoją spektakularną metamorfozę. Tancerka opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat! Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Jest polską tancerką, aktorką, choreografką i prezenterką telewizyjną. W 2010 roku wygrała Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Zwyciężyła także kryształową kulę w „Tańcu z gwiazdami”. Niewątpliwie swoją największą popularność zawdzięcza roli Bożenki w „Klanie”. Agnieszkę mogliśmy również oglądać w serialu „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Kaczorowska w ogniu krytyki! Zarzucono jej HIPOKRYZJĘ! Odpowiedziała!

Aktorka 3 lata temu poznała tancerza Macieja Pelę, który zaledwie rok później stał się jej mężem. Para pobrała się dokładnie 7 września 2018, 26 lipca 2019 na świat przyszła ich córeczka Emilia.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją spektakularną metamorfozę

Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie obszerne posty, do których dołączyła liczne zdjęcia z przeszłości. Opowiedziała o swoich lepszych i gorszych momentach w życiu, które niewątpliwie miały wpływ na jej wizerunek i zdrowie. Kaczorowska skupiła się także na treningach i diecie, a ich efekty udowodniła dodanymi zdjęciami. Co więcej, aktorka pokazała zdjęcia nawet sprzed 10 lat! Warto również zauważyć, że Agnieszka jest świeżo upieczoną mamą. Aktorka zamieściła także fotografie z czasów ciąży i po porodzie. Zdradziła, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy sprzed ciąży.

“Czy to tylko dieta i ćwiczenia? No dobra, pora zabrać głos w temacie mojej sylwetki… tak często o nią pytacie. To bardzo złożony temat, więc będzie to seria postów. Dziś tylko wstęp w postaci pewnego porównania (przesuń i obejrzyj wszystkie zdjęcia). Mam nadzieję, że już Was trochę zainspiruję i zachęcę do dyskusji oraz „czatowania” na ciąg dalszy” – rozpoczęła Agnieszka. 

Z postu dowiadujemy się, że pierwsza zmiana nastąpiła, kiedy rozpoczynała pracę w programie “Taniec z Gwiazdami”. Schudła wówczas aż 8 kg, jednak niedługo później przybrała aż 12 kg.

Niedługo później Agnieszka opublikowała kolejny post, opisując dalsze zmiany w swoim życiu. Wyznała, że w 2016 roku w jej życiu nastąpił przełom. To właśnie wtedy aktorka rozpoczęła pracę nad sobą, akceptacją siebie i samoświadomością.

Pod postami Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych podziwu, wsparcia jak i podziękowań za tak dużą dawkę motywacji.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej