Połącz się z nami

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją spektakularną metamorfozę – zdradziła sekret swojej figury!

Agnieszka Kaczorowska pokazała

Moda i uroda

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją spektakularną metamorfozę – zdradziła sekret swojej figury!

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie swoją spektakularną metamorfozę. Tancerka opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat! Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Jest polską tancerką, aktorką, choreografką i prezenterką telewizyjną. W 2010 roku wygrała Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Zwyciężyła także kryształową kulę w „Tańcu z gwiazdami”. Niewątpliwie swoją największą popularność zawdzięcza roli Bożenki w „Klanie”. Agnieszkę mogliśmy również oglądać w serialu „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Kaczorowska w ogniu krytyki! Zarzucono jej HIPOKRYZJĘ! Odpowiedziała!

Aktorka 3 lata temu poznała tancerza Macieja Pelę, który zaledwie rok później stał się jej mężem. Para pobrała się dokładnie 7 września 2018, 26 lipca 2019 na świat przyszła ich córeczka Emilia.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją spektakularną metamorfozę

Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie obszerne posty, do których dołączyła liczne zdjęcia z przeszłości. Opowiedziała o swoich lepszych i gorszych momentach w życiu, które niewątpliwie miały wpływ na jej wizerunek i zdrowie. Kaczorowska skupiła się także na treningach i diecie, a ich efekty udowodniła dodanymi zdjęciami. Co więcej, aktorka pokazała zdjęcia nawet sprzed 10 lat! Warto również zauważyć, że Agnieszka jest świeżo upieczoną mamą. Aktorka zamieściła także fotografie z czasów ciąży i po porodzie. Zdradziła, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy sprzed ciąży.

„Czy to tylko dieta i ćwiczenia? No dobra, pora zabrać głos w temacie mojej sylwetki… tak często o nią pytacie. To bardzo złożony temat, więc będzie to seria postów. Dziś tylko wstęp w postaci pewnego porównania (przesuń i obejrzyj wszystkie zdjęcia). Mam nadzieję, że już Was trochę zainspiruję i zachęcę do dyskusji oraz „czatowania” na ciąg dalszy” – rozpoczęła Agnieszka. 

Z postu dowiadujemy się, że pierwsza zmiana nastąpiła, kiedy rozpoczynała pracę w programie „Taniec z Gwiazdami”. Schudła wówczas aż 8 kg, jednak niedługo później przybrała aż 12 kg.

View this post on Instagram

Czy to tylko dieta i ćwiczenia?!🤔 ______ No dobra, pora zabrać głos w temacie mojej sylwetki… tak często o nią pytacie. To bardzo złożony temat, więc będzie to seria postów. ✌🏻 Dziś tylko wstęp w postaci pewnego porównania…(👉🏻przesuń i obejrzyj wszystkie zdjęcia). Mam nadzieję, że już Was trochę zainspiruję i zachęcę do dyskusji oraz „czatowania” na ciąg dalszy.😉 To jest też 1 z 2 postów. Zobacz kolejny 👉🏻 @agakaczor 👌🏻 ______ 1️⃣ ROK 2010👉🏻Treningi 7 razy w tygodniu, czasem 2/3 dziennie. Ścisła sportowa dieta. Ciągła gonitwa za ciałem „doskonałym”. 2️⃣ Rok 2012👉🏻Pierwsza wielka zmiana w ciele. Kontuzja. Gips. 2 miesiące leżenia. Smutek. Brak pomysłu na siebie i przyszłość. Dużo jedzenia. ➕10 kg. 3️⃣ Rok 2014👉🏻Nowe wielkie wyzwanie w postaci @tanieczgwiazdami . Ekscytacja. Radość. Motywacja. Mnóstwo treningow w stylu crossfit, bieganie i taniec. Ścisła dieta. ➖8kg. 4️⃣ Początek 2015 roku👉🏻 przerwa od TzG. Uczucie pustki. Brak treningow. Zima. Trochę samotności. ➕3/4kg. 5️⃣ Maj 2015 roku👉🏻 po pełnej edycji TzG. 4 miesiące treningów po 8-10 godzin dziennie. Zdrowa dieta z różnymi odstępstwami. Poczucie totalnego spełnienia i pełne spektrum pozytywnych emocji.➖6kg. 6️⃣ Przełom 2015 i 2016 roku👉🏻po kolejnej pełnej edycji TzG. Treningi i dieta jak wyżej. Poczucie ogromnego zmęczenia wymieszanego z presją i stresem związanym z nagonką medialną. ➕3kg. 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 CIĄG DALSZY W KOLEJNYM POŚCIE 👉🏻 @agakaczor 👌🏻

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Niedługo później Agnieszka opublikowała kolejny post, opisując dalsze zmiany w swoim życiu. Wyznała, że w 2016 roku w jej życiu nastąpił przełom. To właśnie wtedy aktorka rozpoczęła pracę nad sobą, akceptacją siebie i samoświadomością.

View this post on Instagram

Część pierwszą znajdziecie w poprzednim poście 👉🏻 @agakaczor ☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻 7️⃣ Rok 2016👉🏻Pochyła w dół. Odreagowywanie stresu i emocji z roku 2015. Presja. Totalna samotność. Brak motywacji. Poszukiwanie nowych wyzwań, swojej drogi. Treningi prawie codziennie. Dieta sportowa lub odchudzająca, a efekt odwrotny ➕12 kg. ❣️PRZEŁOM w podejściu do życia, do ciała, do siebie 👉🏻 początek pracy nad akceptacja, miłością do siebie, obserwacją i samoświadomością, nad wysłuchiwaniem się w potrzeby ciała i duszy. 8️⃣ Rok 2017👉🏻 Nowe wyzwania zawodowe. Praca nad otwarciem swojej szkoły tańca. Taneczno-aktorskie próby do musicalu, pełen tydzień treningów w TzG. Dieta – brak. Słuchanie ciała co i w jakich ilościach potrzebuje. ➖8 kg. 9️⃣ Rok 2018👉🏻 Rok wielkiej miłości. Zaręczyny, ślub. Przeróżne zawodowe projekty i wyzwania. Częste treningi. Brak jakiejkolwiek koncentracji na diecie. ➖5 kg. 🔟 Pierwsza połowa roku 2019 👉🏻 Ciąża. Bardzo zdrowa dieta, sporo delikatnego ruchu, też tańca. Dużo aktywności zawodowych. ➕10 kg 😉 1️⃣1️⃣ Druga połowa roku 2019 👉🏻 Poród. Połóg. Karmienie piersią. Wybuch endorfin. Pełnia szczęścia. Spełnienie. Ogromna zajętość. Powrót do pracy. Przeprowadzka. Pełna gama emocji na co dzień. Aktywność – jedynie spacery z wózkiem. Dieta – żeby nie być głodnym. ☺️ Zbilansowana. ➖10 kg. 1️⃣2️⃣ Rok 2020 👉🏻 Bycie Mamą 24/7. Dużo pracy. Karmienie piersią. Sporadyczne spacery z wózkiem. Bieganie za dzieckiem po domu i ogródku. Noszenie „kilogramów” na rękach. Odrobina tańca w domu. Dieta – to na co mam ochotę i to co je Emisia. Szczęście. Miłość. Spokój. ➖3/4 kg. _______________ Dziś ten post ma Was zainspirować do przemyśleń czy za piękną sylwetką idzie tylko dieta i ćwiczenia… Specjalnie starałam się wrzucić zdjęcia podobne – z czerwonych dywanów, ścianek, gdzie jestem pomalowana, uczesana, ubrana wyjściowo (miałam lekki problem z rokiem 2020 z wiadomego względu🙊). ZAWSZE można wyglądać dobrze… tylko pytanie czy równolegle z tym idzie zdrowie i szczęście.🤔 Jutro więcej na ten temat… jutro napiszę Wam co o tym myślę… #staytuned Ale już dziś zachęcam Was, abyście dzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami…💪🏻

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Pod postami Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych podziwu, wsparcia jak i podziękowań za tak dużą dawkę motywacji.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry