Połącz się z nami

AGNIESZKA KACZOROWSKA powaliła hejterów! Przyznała się, kto jest jej sponsorem!

News

AGNIESZKA KACZOROWSKA powaliła hejterów! Przyznała się, kto jest jej sponsorem!

Agnieszka Kaczorowska od kilku miesięcy jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych gdzie ukazuje swoje idealne życie u boku męża.
Ciąża służy aktorce, która jest bardzo wylewna i chętnie dzieli się z fanami czasem, w którym czeka na swoje upragnione dziecko! Czym zaskoczyła nas Agnieszka? Wyznała prawdę o swoim sponsorze!

W grudniu ubiegłego roku Agnieszka Kaczorowska podzieliła z fanami cudowną nowiną — młoda dziewczyna wraz z mężem Maćkiem Pelą spodziewają się dziecka!
Wraz z upływem czasu tancerka z coraz większą intensywnością zaczęła dzielić się swoimi zdjęciami.

Pod zdjęciami zaczęła się prawdziwa burza. Jedni internauci gratulowali ciąży, ale znaleźli się również ci, którzy hejtowali Agnieszkę i jej męża na każdym kroku, wytykając nawet najmniejsze błędy.
Młoda artystka długo nie komentowała i nie wchodziła w dyskusję z zazdrosnymi i zawistnymi ludźmi. Jednak kilka dni temu powiedziała DOŚĆ!

Bardzo często zarzucano Agnieszce, że reklamuje różne produkty tylko po to, by na tym łatwo i szybko zarobić!
Agnieszka wyznała prawdę o swoim sponsorze. Zwaliła z nóg, a hejterom zamknęła usta!

Agnieszka wyznała:

„To zdjęcie jest sponsorowane. Sponsorem jest miłość we współpracy z poczuciem szczęścia. ❤️
_______________
Kto nie lubi takich “sponsorowanych” zdjęć, bo „prywata sprzedana” to proszę nie komentować, a najlepiej odfollowować ☺️
_______________
I spokojnie. „Hajs się zgadza”. Tylko nie wiem kto płaci… @marek_podolczynski jako fotograf, którego zawsze oznaczam, gdyż podpisywanie autora jest dla mnie oczywistością czy… mąż? Tylko przecież mamy z @maciek.pela wspólne konto ? Trzeba było nie publikować. Ups !
Za późno.?”

Agnieszka wraz z mężem podeszła do tematu z wielką klasą! Nie zniżyła się do poziomu hejterów tylko szybko zakończyła temat!
Pod zdjęciem zawrzało, jednakże, tym razem pojawiły się w większości pozytywne komentarze. Fani gratulowali dystansu do siebie i życzyli dużo szczęścia!

Jesteśmy pod wrażeniem zachowania Agnieszki, młoda gwiazda wykazała się wielką dojrzałością!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry