Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy! Reakcja męża? WOW!

2 września 2021
Przez: : M.S.

Agnieszka Kaczorowska odwiedziła fryzjera i poddała się małej metamorfozie. Aktorka ścięła włosy!

Kariera Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Jej kariera rozpoczęła się od roli Bożenki w serialu Klan. Ponadto, Agnieszka jest zawodową tancerką, a swoje umiejętności taneczne i trenerskie pokazała s programie Taniec z Gwiazdami.

Zobacz także: Jak wygląda Agnieszka Kaczorowska tuż po porodzie?

Oprócz tego Kaczorowska od ponad trzech lat jest żona Maćka Peli, a od ponad dwóch pełni również rolę mamy. Pod koniec lipca tego roku, aktorka urodziła swoją drugą córeczkę Gabrysię.

Agnieszka świetnie radzi sobie również w roli influencerki, gdyż aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, który obecnie obserwuje ponad 400 tysięcy internautów. Gwiazda podejmuje tam głównie tematy dotyczące macierzyństwa oraz także inspiruje swoje obserwatorki pod kątem stylizacji.

Gwiazda jeszcze do niedawno kojarzyła się fanom z długimi, blond włosami. Jakiś czas temu, niedługo po narodzinach swojej pierwszej córeczki, Kaczorowska zdecydowała się ściąć swoje włosy i od tej pory aktorka nosiła średniej długości włosy.

Agnieszka Kaczorowska odwiedziła fryzjera

Kaczorowska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie wizytą u fryzjera. Aktorka wraz ze swoją młodszą córeczką oraz również mężem i starszą z dziewczynek przygotowywała się do rodzinnej sesji. Z tej okazji. Agnieszka odwiedziła fryzjera i poddała się lekkiej metamorfozie. Gwiazda podcięła włosy i aktualnie ma długość zaraz za ucho.

Aktorka zamieściła post, w którym dokłądnie opisała, kto namówił ją w zeszłym roku do radykalnej zmiany:

“Piszecie mi po wczorajszych storkach, że „włosy super”… dziękuję! A w zasadzie brawo @agata_szpejna_hairteam 👏🏻

To ona namówiła mnie na radykalną zmianę fryzury w lutym 2020. Wtedy pierwszy raz mocno skróciłam włosy, mając wcześniej zawsze bardzo długie… oddałam wtedy to co obcięłyśmy na @fundacjaraknroll do czego Was zachęcam, jeśli zamierzacie dużo ścinać.😌”

Agnieszka Kaczorowska w nowej fryzurze
Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy

Kaczorowska wspomniała również o reakcji męża na jej fryzurę. Jak się okazuje Maciek bardzo lubi swoją żonę w krótszych włosach:

“Zatem póki co, zostaję przy krótkich… a wczorajsze spojrzenie męża @maciek.pela jak mnie zobaczył, jeszcze mnie w tym utwierdziło. 😉”

Również fani gwiazdy są zachwyceni nową odsłoną swojej idolki, co wyrazili w komentarzach pod zamieszczonym postem:

“Przepiękna 🔥🔥🔥🙈🤗🥰🥰🥰”

“Pani Agnieszko wygląda pani pięknie.”

“Wlosy mega . Cudownie wyglądasz.”

Jak Wam się podoba nowa odsłona Agnieszki?

Źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej