Połącz się z nami

Agnieszka Kaczorowska SPEŁNIA kolejne marzenie! Czeka ją PRZEPROWADZKA?

Z życia gwiazd

Agnieszka Kaczorowska SPEŁNIA kolejne marzenie! Czeka ją PRZEPROWADZKA?

W życiu Agnieszki Kaczorowskiej nadszedł czas na kolejne zmiany! Przyszła młoda mama, która już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko, w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się swoim nowym zakupem. W życiu aktorki ostatnimi czasy naprawdę dużo się dzieje! Zobaczcie!

Ostatni rok to prawdziwy rollercoaster w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. Jesienią 2018 roku wraz ze swoim partnerem, Maciejem Pelą powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”, a zaledwie parę miesięcy później ogłosiła swoim fanom, że za niedługo zostaną po raz pierwszy rodzicami. Jak już wiadomo, lada moment na świecie pojawi się ich wymarzona córeczka.

Pomimo zbliżającego się porodu, Kaczorowska nie próżnuje. Jest ona bardzo aktywna na swoim profilu w social mediach i za każdym razem możemy oglądać jej zdjęcia z kolejnych przedsięwzięć. Agnieszka prowadzi bloga parentingowego i w social mediach regularnie reklamuje dziecięce produkty. Jak widzimy, zarabianie na przyszłym rodzicielstwie staje się coraz bardziej popularne, a niektóre gwiazdy, tak jak Kaczorowska mają głowę pełną pomysłów i nie zamierzają podczas ciąży odsuwać się w cień.

Teraz pochwaliła się, że za jakiś czas przyszłych rodziców czeka przeprowadzka, bo właśnie stali się właścicielami swojego nowego wymarzonego mieszkania!

„To będzie dom, w którym stworzymy ciepłe miejsce dla całej rodziny”- powiedziała Kaczorowska w rozmowie z magazynem „Flesz”.

„Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki”– czytamy w opisie pod zdjęciem.

Jak również wiemy, do zakupu doszło już kilka tygodni temu. Dom od razu przypadł do gustu przyszłym rodzicom i po złożeniu wniosku o kredyt postanowili, że to właśnie będzie ich miejsce na ziemi. Do tej pory mieszkali w małym apartamencie na Saskiej Kępie, który sprzedali i aktualnie mieszkają w wynajmowanym mieszkanku.

„Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową”– zdradziła tancerka.

Pomimo tego, że Agnieszka i Maciej już lada moment zostaną rodzicami to przed nimi jeszcze remont i przeprowadzka, która na pewno zajmie sporo czasu. Jednak jak zdradziła, ma ona nadzieję, że już za cztery miesiące przeprowadzą się do swojego wymarzonego domu!

Gratulujemy Agnieszce i Maciejowi kolejnego spełnionego marzenia i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry