Agnieszka Kaczorowska SPEŁNIA kolejne marzenie! Czeka ją PRZEPROWADZKA!

9 lipca 2019
Przez: : M.J

W życiu Agnieszki Kaczorowskiej nadszedł czas na kolejne zmiany! Przyszła młoda mama w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się swoim nowym zakupem. W życiu aktorki ostatnimi czasy naprawdę dużo się dzieje! Zobaczcie, jak będzie mieszkała Agnieszka Kaczorowska!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Ostatni rok to prawdziwy rollercoaster w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. Jesienią 2018 roku wraz ze swoim partnerem, Maciejem Pelą powiedzieli sobie sakramentalne “TAK”, a zaledwie parę miesięcy później ogłosiła swoim fanom, że za niedługo zostaną po raz pierwszy rodzicami. Jak już wiadomo, lada moment na świecie pojawi się ich wymarzona córeczka.

Zobacz także: Kaczorowska planuje kolejne dziecko?

Pomimo zbliżającego się porodu, Kaczorowska nie próżnuje. Jest ona bardzo aktywna na swoim profilu w social mediach. Za każdym razem możemy oglądać jej zdjęcia z kolejnych przedsięwzięć. Agnieszka prowadzi bloga parentingowego i w social mediach regularnie reklamuje dziecięce produkty. Jak widzimy, zarabianie na przyszłym rodzicielstwie staje się coraz bardziej popularne, a niektóre gwiazdy, tak jak Kaczorowska mają głowę pełną pomysłów i nie zamierzają podczas ciąży odsuwać się w cień.

Kaczorowska kupiła dom

Teraz pochwaliła się, że za jakiś czas przyszłych rodziców czeka przeprowadzka, bo właśnie stali się właścicielami swojego nowego wymarzonego mieszkania!

“To będzie dom, w którym stworzymy ciepłe miejsce dla całej rodziny”- powiedziała Kaczorowska w rozmowie z magazynem “Flesz”.

“Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki”– czytamy w opisie pod zdjęciem.

Jak również wiemy, do zakupu doszło już kilka tygodni temu. Dom od razu przypadł do gustu przyszłym rodzicom. Po złożeniu wniosku o kredyt postanowili, że to właśnie będzie ich miejsce na ziemi. Do tej pory mieszkali w małym apartamencie na Saskiej Kępie, który sprzedali i aktualnie mieszkają w wynajmowanym mieszkanku.

“Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową”– zdradziła tancerka.

Pomimo tego, że Agnieszka i Maciej już lada moment zostaną rodzicami to przed nimi jeszcze remont i przeprowadzka, która na pewno zajmie sporo czasu. Jednak jak zdradziła, ma ona nadzieję, że już za cztery miesiące przeprowadzą się do swojego wymarzonego domu!

Gratulujemy Agnieszce i Maciejowi kolejnego spełnionego marzenia i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej