Kaczorowska spodziewa się kolejnego dziecka? „A ja znowu w ciąży”

23 września 2021
Przez: : W.M.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się swoim fanom zdjęciem, na którym pozuje z widocznym ciążowym brzuchem. Aktorka po raz kolejny zostanie mamą?

Kariera

Zapewne mało która osoba, interesująca się polskim show-biznesem, nie zna Agnieszki Kaczorowskiej. 29-latka swoją medialną karierę rozpoczęła w serialu Klan, wcielając się w rolę sympatycznej Bożenki. Poza graniem w popularnej telenoweli Agnieszka poświeciła się swojej innej wielkiej pasji, jaką jest taniec, który trenowała od 6. roku życia.

Wielu widzów z pewnością kojarzy aktorkę także z innego programu telewizyjnego Tańca z gwiazdami. Kaczorowska wystąpiła w kilku edycjach show, gdzie uczyła podstaw tańca takie gwiazdy jak Nikodem Rozbicki, Rafał Maślak, czy Krzysztof Wieszczek, z którym wygrała w finale trzeciej edycji programu. Agnieszka zakończyła już swoją przygodę z tanecznym show, ale fani aktorki wciąż oglądać ją mogą w Klanie, a także śledzić profil 29-latki na Instagramie, który bardzo aktywnie prowadzi.

Kaczorowska w trzeciej ciąży?

Poza rozwojem swojej kariery Agnieszka jest także spełnioną mamą oraz żoną. We wrześniu 2018 roku gwiazda poślubiła swojego partnera, tancerza Macieja Pelę, którego poznała niespełna rok wcześniej. Pod koniec lipca 2019 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko Emilkę, a dokładnie dwa lata później Kaczorowska urodziła drugą córeczkę Gabrysię.

Zobacz także: Kaczorowska pokazała, jak wygląda krótko po porodzie.

Agnieszka bardzo aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym dzieli się z obserwatorami wieloma zdjęciami i relacjami. Właśnie ostatnio na InstaStory Agnieszki pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje z ciążowym brzuchem. Wielu obserwatorów z pewnością zaczęło zastanawiać się, czy Agnieszka wraz z mężem spodziewają się kolejnej pociechy. Pikanterii całej sprawie dodał także podpis zdjęcia przez Kaczorowską.

„A ja znowu w ciąży…”

Agnieszka Kaczorowska w trzeciej ciąży?
Kaczorowska z ciążowym brzuchem

Uważni internauci z pewnością spostrzegli, że na zdjęciu aktorka oznaczyła serial, w którym od lat gra. Wszystko zatem wskazuje na to, że to serialowa Bożenka już niebawem zostanie mamą.

źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej