Agnieszka Kaczorowska tańczy z MĘŻEM tuż przed PORODEM! Opublikowała WZRUSZAJĄCY FILMIK!

15 lipca 2019
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska wraz ze swoim mężem Maciejem Pelą lada moment zostaną rodzicami. Jednak jak widzimy, młoda mama nie zwalnia tempa i nawet przed samym rozwiązaniem dba o swoje interesy! W swoich social mediach pokazała uroczy filmik, który jest dowodem na to, że jest ona prawdziwą bizneswoman! Zobaczcie!

Kaczorowska swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od roli Bożenki w serialu “Klan”, lecz to taniec zawsze był jej pasją i w tym czuła się spełniona. Mogliśmy oglądać ją w kilku edycjach “Tańca z gwiazdami”, gdzie o dziwo nie występowała w roli gwiazdy, ale trenerki!

Teraz Agnieszkę czeka prawdziwa rewolucja w jej życiu, gdyż już lada moment na świecie pojawi się jej córeczka! Tancerka chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki z tego wyjątkowego dla niej czasu i chętnie udziela porad na temat macierzyństwa i wszystkiego co jest z nim związane. Ostatnio pochwaliła się swoim nowym mieszkaniem, o czym pisaliśmy TUTAJ!

Jednak jak widzimy, nawet przed samym porodem nie zwalnia ona tempa i doskonale wie jak wykorzystać swoje pięć minut!

Kaczorowska chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, a na jej Instagramie nie raz mogliśmy zobaczyć obszerne relacje na temat tego, jak przygotowuje się do roli mamy. Ciąża najwyraźniej jej służy i aktorka jest wciąż pełna energii. Można szczerze powiedzieć, że Kaczorowska to prawdziwa bizneswoman i nie zapomina o swojej pracy nawet parę dni przed porodem!

Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała uroczy filmik, w którym razem ze swoim mężem, Maciejem promują warsztaty taneczne, na które można się wybrać do szkoły Kaczorowskiej. Na krótkim nagraniu ciężarna aktorka tańczy w ramionach męża, a opisem zachęca, aby zajrzeć do jej szkoły po nowe umiejętności!

“Kochamy ze sobą tańczyć! ??? Choć zawodowo zajmujemy się kompletnie innymi stylami, to gdy tańczymy razem najważniejsza jest dla nas radość i relacja.❤️ Teraz też trochę tańczymy, a nuż tanecznym krokiem wylądujemy na porodówce…[…] Was Kochani zapraszamy, abyście rozkochali się w tańcu pod okiem najlepszych, w wyjątkowej atmosferze.”– czytamy w opisie pod filmikiem!

Jak widzimy, Agnieszka do samego końca pozostała aktywna zawodowo i zapewne zaraz po narodzinach wróci do pracy, która bez wątpienia jest również jej ogromną pasją!

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Agnieszce szczęśliwego rozwiązania i wszystkiego najlepsze!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej