Agnieszka Kaczorowska urodziła! Pokazała urocze zdjęcia!

28 lipca 2019
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela 26 lipca zostali po raz pierwszy rodzicami. Tancerka mogła w końcu zobaczyć swoje tak długo wyczekiwane dzieciątko! Radosną nowinę przekazała za pomocą mediów społecznościowych, publikując urocze zdjęcie! Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska niemal przez cały okres ciąży była bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i nie raz mogliśmy zobaczyć zdjęcia z sesji czy z jej przepięknego baby-shower, o czym pisaliśmy TUTAJ! Od pewnego już czasu media zastanawiały się, kiedy w końcu podzieli się tą radosną nowiną i teraz nadszedł ten czas!

Na swoim Instagramie Agnieszka pokazała urocze zdjęcia ze szpitala tuż po porodzie i jak już wiemy na świecie szczęśliwi rodzice przywitali córeczkę!

Kaczorowska urodziła 26 lipca, ale dopiero dzisiaj podzieliła się ze swoimi fanami tą wspaniałą nowiną!

“Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️❤️”

Aga wraz ze swoim partnerem nie zapomniała podziękować personelowi szpitala, dzięki któremu będzie bardzo dobrze wspominać ten ważny dla każdej młodej mamy moment!

“Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi […]”.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0c9UDaIlTs/

Oczywiście możemy wnioskować, że przy porodzie był obecny jej ukochany, ponieważ o nim również nie zapomniała świeżo upieczona mama i jak stwierdziła, był dla niej ogromnym wsparciem!

“No i @maciek.pela ? bez Ciebie nie dałybyśmy rady ! ❤️”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0c9UDaIlTs/

Pod zdjęciem Agnieszki z córeczką pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami od internautów! My również serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy im wszystkiego najlepszego!

Domyślacie się jak Agnieszka i Maciej nazwą swoją córeczkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej