Agnieszka Kaczorowska w pierwszym wywiadzie po narodzinach! ” Imię jest już wybrane”!

6 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska udzieliła pierwszego wywiadu po narodzinach jej córeczki. Jakie imię wybrała i czy będzie korzystała z usług opiekunki? Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela ponad tydzień temu zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Ich córeczka pojawiła się na świecie 26 lipca, a dumna tancerka ochoczo pokazuje w swoich mediach społecznościowych pierwsze dni z maleństwem w domu.

Ostatnio pochwaliła się również pierwszym rodzinnym spacerem.

“Za nami pierwszy spacer? Pogoda idealna!☀️ Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton?, ale to i tak była ogromna przyjemność? …tylko mąż nie chciał oddać wózka… tak go duma rozpierała??”.

Teraz młoda mama dochodzi do siebie i zaczyna poznawać uroki macierzyństwa. Jednak nie zapomina o swoich fanach, a na jej profilu w social mediach codziennie pojawiają się nowe zdjęcia ich malutkiej córeczki. Po raz pierwszy również zdecydowała się udzielić wywiadu.

Jak się czuje świeżo upieczona mama?

“Czuję się dobrze. Malutka jest cudowna. Z każdym dniem coraz lepiej się komunikujemy. […] Każdy dzień na razie jest trochę inny, więc ciężko generalizować, ale jest super”– powiedziała serwisowi “plejada.pl”.

Aga i Maciej uczą się wszystkiego od początku, lecz wszystko wskazuje na to, że są naprawdę zgranym duetem.

“Pierwsze dni to coś, co jest nie do przewidzenia, nie do zaplanowania. Wszystkiego się uczymy, ale wydaje mi się, że dobrze sobie radzimy […]”.

Świeżo upieczeni rodzicie, nie zamierzają, jak większość znanych par korzystać z pomocy opiekunki. Obowiązki dzielą pomiędzy sobą i starają się sami sprostać nowym wyzwaniom. Obydwoje, pomimo tego, że prowadzą własne działalności, postanowili na jakiś czas zwolnić tempo i nacieszyć się pierwszymi chwilami z córeczką w domu.Duże wsparcie otrzymują od rodziców, którzy zawsze służą pomocną radą i wspierają tę dwójkę w nowych rolach i nowej rzeczywistości!

Kiedy poznamy imię ich córeczki?

Od kiedy ogłosili na swoich profilach, że maleństwo jest już na świecie, wszyscy czekają, aż w końcu zdradzą, jakie imię wybrali dla swojej córeczki! Wszystko wskazuje na to, że decyzja już zapadła i lada dzień podzielą się tą informacją ze swoimi fanami.

“Imię jest już wybrane i jesteśmy w trakcie rejestracji dziecka. Czekamy jeszcze z ogłoszeniem tej informacji […] pewnie na dniach się tym podzielimy”!

Aga odniosła się również do nieprzychylnych komentarzy, które piszą internauci na ich temat. Tancerka od niemal dwudziestu lat jest w polskim show-biznesie i nauczyła się już radzić z hejtem.

“My wiemy jak jest i przede wszystkim jesteśmy szczęśliwi”– powiedziała Kaczorowska.

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka wraz z mężem są bardzo dumni i szczęśliwi z nowego etapu w ich życiu.

Za niedługo również czeka ich przeprowadzka do ich wymarzonego domu, który był ich ostatnim zakupem przed narodzinami. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i czekamy z niecierpliwością, aż zdradzą jakie imię wybrali dla swojej córeczki!

Macie jakieś swoje typy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej