Agnieszka Kaczorowska: “współpracuję z markami czerpiąc z tego korzyści majątkowe”! Szczery wpis!

24 lutego 2020
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska jest niezwykle aktywna w social mediach, a ponadto prowadzi wiele współprac ze znanymi markami. Aktorka odpowiedziała na zarzuty swoich obserwujących związane z licznymi reklamami.

Kilka słów o Agnieszce

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Jest polską tancerką, aktorką, choreografką i prezenterką telewizyjną. W 2010 roku wygrała Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, a 5 lat później zwyciężyła w Tańcu z gwiazdami. Swoją popularność zawdzięcza głównie roli Bożenki w Klanie. Wystąpiła również w serialu Na dobre i na złe. Jest założycielką szkoły tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. 2 lata temu wyszła za mąż, a w lipcu 2019 urodziła córkę Emilkę.

Zobacz także: Zjawiskowa stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska o reklamach na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska bardzo prężnie rozwija swój profil na Instagramie. Warto wspomnieć, że obserwuje ją ponad 332 tys. osób. Aktorka chwali się nie tylko kosmetykami czy akcesoriami, ale ostatnio pokazała również w jaki sposób urządziła pokój swojej córeczki. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Ze względu na to, że współprac ciągle przybywa, tancerka postanowiła napisać o tym post. Otwarcie przyznała się, że czerpie korzyści materialne w zamian za reklamy. Napisała:

“Moja marka osobista to moja firma, na którą pracuję od ponad 20 lat, z czego ostatnie kilka bardzo świadomie. Sukcesy, które osiągnęłam w różnych dziedzinach, pozwoliły mi na to, aby mieć pewną popularność, a co za tym idzie, grono ludzi, którzy mnie obserwują. Wielu z nich czeka na moje polecenia, inspiracje na różnych płaszczyznach. Nie ukrywam, że współpracuję z markami czerpiąc z tego korzyści majątkowe.”

Jak wiadomo, wiele osób w sieci otwarcie i w bardzo dosadny sposób wyraża swoje nieprzychylne opinie. Tak było również w tym przypadku. Posypało się wiele komentarzy typu:

“Skoro tak to wytlumacz prosze dlaczego reklamowalas wczesniej kosmetyki dla niemowląt marki corine de farme a teraz dermy? Jednak tamte są juz zle? Te sa lepsze? Czy poprostu wiecej Ci zaplacili za wspolprace? 🤦‍♀️ “

Aktorka jednak w swoim poście dokładnie wytłumaczyła swoje działania:

“Reklama od zawsze jest dźwignią handlu, a faktem jest, że obecnie największy marketing jest w digitalu.
Prognozy biznesowe także mówią o tym, że zdecydowana większość budżetów na reklamy przeniesie się na social media. Więc zrozumcie proszę wreszcie, że albo tak jak pogodziliście się z reklamami na billboardach czy w telewizji, musicie pogodzić się z reklamami na Instagramie. Jest jeszcze opcja usunięcia aplikacji bądź nie śledzenia profilu, który się po prostu wam nie podoba. To bardzo proste.”

Co sądzicie o współpracach gwiazd w social mediach?

źródło: Instagram Agakaczor

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej