Agnieszka Kaczorowska wyjawiła szczegóły porodu! Wiemy, kiedy urodzi!

14 lipca 2021
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi. Poród zbliża się wielkimi krokami, a gwiazda postanowiła zdradzić nieco szczegółów. Jak przygotowania do powitania maleństwa?

Kariera

Agnieszka Kaczorowska to znana aktorka, której największą popularność przyniosła roli Bożenki w serialu Klan. Nie da się ukryć, że przydomek związany z rolą towarzyszy jej do dziś. Ponadto Agnieszka zyskała dodatkową rozpoznawalność dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami, w którym występowała jako tancerka. Obecnie aktorka spełnia się jako influencerka i prężnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których przeprowadza liczne kampanie reklamowe i współpracuje z wieloma firmami.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wytłumaczyła się z kontrowersyjnego postu

Agnieszka od kilku lat związana jest z Maciejem Pelą, który co ciekawe, również jest tancerzem. Para w 2019 roku po raz pierwszy została rodzicami i powitała na świecie córeczkę Emilię. Wkrótce ich rodzina się powiększy, a wielkimi krokami zbliża się poród drugiej córeczki – Gabrysi.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła szczegóły dotyczące porodu

Aktorka w rozmowie z serwisem Party.pl wyznała, że prawdopodobnie poród nastąpi po wyznaczonym przez lekarza terminie. Agnieszka przypuszcza, że do porodu może dojść na początku sierpnia.

Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie” – powiedziała w rozmowie z Party.

Natomiast jeśli chodzi o przygotowania do powitania dziecka, wyprawkę, a także pakowanie do szpitala, Agnieszka na ten moment przyznaje, że nie jest w pełni przygotowana.

“Dwa lata temu na tym etapie, to torbę do szpitala miałam zapiętą na ostatni guzik, ciuszki wyprane i wyprasowane, wszystkie elementy wyprawki gotowe i oczekujące…😂 Nawet fotelik już jeździł w aucie! 😂 Dziś mam obok siebie wariującą dwulatkę i… wszystko w powijakach.😂 Także Gabi, nie spiesz się, bo my tu parę rzeczy jeszcze musimy ogarnąć.💪🏻💪🏻💪🏻” – napisała na swoim Instagramie.

Życzymy Agnieszce szczęśliwego rozwiązania!

źródło: party.pl, Instagram Agakaczor

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej