Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na Malediwach – pokazała zdjęcia z rajskiej podróży!

21 lutego 2021
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na Malediwach. Za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się pięknymi kadrami z rajskiej podróży. Co za widoki!

Agnieszka Kaczorowska-Pela to znana aktorka, która swoją największą popularność zawdzięcza roli Bożenki w serialu “Klan”. Warto również wspomnieć, że gwiazda jest utalentowaną tancerką, a na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć.

Od lat związana jest z Maciejem Pelą, z którym wzięła ślub w 2018 roku. Owocem ich miłości jest córeczka Emilka, która przyszła na świat dokładnie 26 lipca 2019 roku. Od kilku miesięcy w mediach pojawiały się spekulacje na temat drugiej ciąży aktorki, jednak sama zainteresowana nie komentowała sprawy. Dopiero później w rozmowie z „Party” przyznała, że jest w ciąży, a z ogłoszeniem radosnej nowiny czekała do zakończenia pierwszego trymestru.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój sposób na sukces! Z czego zarabia największe pieniądze?

Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na Malediwach

Okazuje się, że aktorka wraz z mężem i córeczką wybrała się w podróż. Szczęśliwa rodzina przebywa obecnie na Malediwach. Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z rajskich wysp. Trzeba przyznać, że uchwycone kadry są przepiękne, a aktorka prezentuje się w ciąży kwitnąco. Warto dodać, że profil Agnieszki cieszy się ogromnym zainteresowaniem i obserwuje go prawie 400 tys. osób!

“Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu…☀️😂 Uciekliśmy daleko. I przesyłamy Wam dużo słońca!☀️☀️☀️ Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguje na najbliższe 10 dni… 😂” – czytamy na Instagramie Agnieszki.

Internauci zachwycili się zdjęciami Agnieszki i zasypali ją mnóstwem pozytywnych komentarzy. Wśród nich czytamy:

“jak cudownie! Udanego wypoczynku! 😊”

“Piękna Mamusia 😍 odpoczywajcie i cieszcie się wspólnym czasem ☀️”

“Cudowne widoki. Proszę jak najwięcej relacji, oko nacieszę❤️”

Życzymy udanego wyjazdu!

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej