Agnieszka Kaczorowska wyrzucona z pracy! Padły mocne oskarżenia!

31 marca 2023
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska na swoim profilu w mediach społecznościowych wydała oświadczenie, które zszokowało internautów. Okazuje się, że aktorka straciła pracę i została zmuszona do rezygnacji z ważnego dla niej projektu. Jak podkreśliła, nie była to jej decyzja.

Od lat w polskim show-biznesie obecna jest Agnieszka Kaczorowska. Aktorka i tancerka cały czas prężnie działa i gra nie tylko w serialach, ale także na deskach teatrów. W ostatnim czasie Kaczorowska głośno zachęcała swoich fanów, aby wybrali się na jeden ze spektakli, w którym gra. Okazuje się jednak, że została zmuszona do rezygnacji z tego projektu, a wszystko odbyło się w niezbyt przyjemnej atmosferze.

“Wielokrotnie zapraszałam was na nasz spektakl „Ślub doskonały”. […] Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent teatru „Tu i Teraz”, że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka. Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała. Chcę podkreślić, że to, że nie będzie mnie w weekend na scenie nie jest moją decyzją”

Agnieszka Kaczorowska wyrzucona z pracy / fot. Instagram.

Mocne słowa Kaczorowskiej o traktowaniu aktorów

Agnieszka nie ukrywa, że dla tej sztuki poświęciła naprawdę wiele. Jak możemy również usłyszeć, w związku z sytuacjami z przeszłości podjęła decyzję o całkowitej rezygnacji z projektu.

“W związku z tą sytuacją i wieloma poprzednimi jestem zmuszona odejść z tego projektu. Potrafię stawiać granice. Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć. Tym komunikatem chce przesłać innym dużo mocy, którzy są w podobnej sytuacji”.

Agnieszka Kaczorowska wyrzucona z pracy / fot. Instagram.

W kolejnych słowach, które słyszymy na Instagramie Kaczorowskiej pojawiły się oskarżenia odnośnie do traktowania aktorów. Agnieszka mówi m.in. o wykorzystywaniu, straszeniu i manipulowaniu.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska zaskoczyła nową fryzurą. W grzywce jej do twarzy?

“Chcę wam życzyć odwagi, aby podejmować decyzje zgodnie z własnym sercem, abyście nie pozwalali na nieodpowiednie traktowanie siebie lub kogoś. Wierzę, że coraz więcej osób będzie się przeciwstawiać się traktowaniu bez szacunku, wykorzystywaniu, straszeniu czy manipulowaniu”

Agnieszka Kaczorowska wyrzucona z pracy / fot. Instagram.

Na koniec swojej wypowiedzi, aktorka stwierdziła, że rezygnacja z dalszego udziału w projekcie pozwoli jej otworzyć nowe możliwości. Jak podkreśliła, choć ostatnie miesiące były dla niej ogromną lekcją, to czuje się szczęśliwa, że mogła się spotkać z widzami i dla nich grać na scenie.

ZOBACZ TAKŻE: Sąd skazał Mikołaja K.! Jest winny niepłacenia alimentów

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej