Agnieszka Kaczorowska wyznała jaką jest mamą!

12 listopada 2019
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska wyznała jaką jest mamą! Tancerka opublikowała za pomocą swojego profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym tłumaczy jaką jest mamą dla swojej kochanej córeczki Emilki. Zobaczcie wyznanie celebrytki!

Agnieszka Kaczorowska z Maciejem Pelą tworzą udany związek. Rok temu, a dokładniej 7 września para wzięła ślub. Rok później, w lipcu na świat przyszła ich pierwsza córeczka Emilia.
Życie rodziny wywróciło się do góry nogami. Agnieszka pomimo kariery zawodowej, która prężnie się rozwija zajmuje się swoją małą córeczką.
Dodatkowo jest Instamamą, która chętnie dzieli się urokami i trudami macierzyństwa, za pomocą swojego profilu na Instagramie.

Niedawno fanki zachwyciły się najnowszym wpisem Kaczorowskiej na temat karmienia piersią. Młoda mama wyznała wówczas, że jest to dla niej bardzo ważne. Dodała, że choć początki nie były łatwe teraz widzi wiele zalet w tym sposobie karmienia – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Agnieszka Kaczorowska wyznała jaką jest mamą!

Dziś, po raz kolejny Agnieszka pochwaliła się fotografią ze swoją córeczką. Aktorka zatytułowała obszerny post “Ja MAMA.🤱”

Kaczorowska rozpoczęła wpis od wyznania, że jest bardzo szczęśliwa ponieważ zawsze marzyła o założeniu rodziny. Następnie dodała, że każdego dnia czuje ogromną siłę, by pokazywać i uczyć swoją malutką Emilkę nowych rzeczy:

“Ponieważ sporo Was tu w ostatnich tygodniach przybyło to chciałabym się trochę „przedstawić” i opowiedzieć Wam o sobie poprzez role, które pełnię w obecnym życiu…te prywatne i te zawodowe. ☺️ Mnie jako mamę znacie pewnie całkiem dobrze, ponieważ wrzucam teraz dużo treści nawiązujących do macierzyństwa. Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach… Wiedziałam, że spełniając to marzenie będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK❗️❤️ Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat. Nawet gdy Malutka ma gorszy dzień, to chcę być pełna spokoju i być blisko niej, chcę tulić i zabierać wszystkie niepokoje.”

Następnie tancerka zastanowiła się nad tym jaką mamą jest. Wyznała, że według własnej opinie jest cierpliwa i spokojna. Ale najważniejsze jest dla niej to, że wie co robi, że pewna jest swoich wyborów:

“Jeśli mam określić jaką mamą jestem, to wydaje mi się, że jestem mamą cierpliwą i spokojną, a przede wszystkim mamą pewną tego co robi. Ta pewność wynika z zaufania swojej intuicji, a gdy czegoś nie wiem, to kierowania pytań pod właściwy adres.”

Kaczorowska zwróciła uwagę na swoja odwagę. Pomimo swojego maleństwa nie bała odbyć z całą rodziną dalekiej podróży:

“Jestem Mamą, która nie boi się wyzwań. Odbyliśmy z 6. tygodniową Emilką daleką podróż, a jeszcze wiele przed nami. 🌎”

Celebrytka zwróciła również uwagę na pracę zawodową, jednak dodała, że to Emilka jest dla niej priorytetem, za którym tęskni przez cały dzień pracując:

“Jestem też mamą pracującą. Gdy jadę do pracy, choćby na krótko, to nie martwię się, ale tęsknię niemiłosiernie i wracam najszybciej jak tylko mogę. Myślami i tak krążę koło Emi.🥰 Jestem mamą zabieganą, ale myślę, że całkiem nieźle zorganizowaną.”

Agnieszka zwróciła uwagę, że jest mamą, która dba o wygląd swojej córeczki oraz jak ważna jest dla niej kwestia nauki i mądrego podejmowania decyzji:

“Jestem mamą, dla której ważne są szczegóły… @maciek.pela się ze mnie śmieje, że jadąc na weekend wzięłam 12 czapeczek, ale…wszystko musi zawsze do siebie pasować!👌🏻
Jestem mamą, której bardzo zależy na mądrym rozwoju, dlatego dużo czytam i dowiaduję się jak mogę zadbać o najlepszy start naszej córeczki.”

W końcowej części wpisu Agnieszka przyznała, że ma przysłowiowego “fioła” na punkcie swojego potomstwa. Robi tysiące zdjęć i nagrywa każdą chwilę. Kończąc dodała, że jest zakochana po uszy w swojej córce oraz przyznała, że jest spełnioną mamą:

“Jestem mamą, dla której ważne są szczegóły… @maciek.pela się ze mnie śmieje, że jadąc na weekend wzięłam 12 czapeczek, ale…wszystko musi zawsze do siebie pasować!👌🏻
Jestem mamą, której bardzo zależy na mądrym rozwoju, dlatego dużo czytam i dowiaduję się jak mogę zadbać o najlepszy start naszej córeczki.”

My zgadzamy się w 100% z Agnieszką Kaczorowską, która jest wspaniałą mamą. A Wy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej