Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych stylówkach! Wyglądają uroczo!

15 grudnia 2020
Przez: : P.G

Agnieszka Kaczorowska – Pela podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem z córką. Aktorka postanowiła ubrać małą Emilkę na swoje podobieństwo! Zobaczcie, jak Agnieszka Kaczorowska wygląda z córką w takich samych stylówkach!

Agnieszka znana jest z roli Bożenki w serialu “Klan”. Dzięki niemu zyskała rozgłos. Jednak od dziecka pasjonowała się tańcem przez co od szóstego roku życia trenowała taniec towarzyski. Zdobyła w nim najwyższą klasę. Co pozwoliło jej otworzyć własną szkołę tańca. Jednakże przez pandemię zmuszona była zamknąć swoją działalność. W 2014-2018 roku brała również udział w “Tańcu z gwiazdami” jako trenerka. W 2017 roku poznała Maćka Pelę, którego we wrześniu 2018 roku poślubiła.

Agnieszka wraz z mężem, również tancerzem Maćkiem Pelą 26 lipca 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami przepięknej córeczki Emilki. Para poświęca dużo czasu na jej wychowanie, każdą wolną chwilę spędzają w trójkę przepełnieni miłością. Tymi momentami chwalą się w sieci przez co jesteśmy świadkami, jak zmienia się i dorasta ich córeczka. Tancerka przez okres ciąży na swój kanał na YouTube nagrywała cykl rozmów ze specjalistami pod tytułem “Będę mamą”, obecnie ruszyła z serią “Jestem mamą”.

Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych stylówkach!

Niedawno na swoim Instagramie Agnieszka pochwaliła się swoim obserwatorom jak Emilka dba o buzię przed wyjściem z domu. Lecz nie to przykuło naszą uwagę. Oczarowały nas takie same stylówki mamy i córki.

Zobaczcie również: Dawna Bożenka z „Klanu”. Jak teraz wygląda? To ją zastąpiła Agnieszka Kaczorowska!

Obie mają na sobie koronkowe bluzy wykonane na zamówienie. Są one unikatowe, z najlepszej jakości materiałów oraz dopracowane w każdym detalu. Stworzone przez polską markę “Blanifi”, której założycielem jest nie kto inny jak – mama.

Marka szyje dziecięce ciuszki, ale posiada również rzeczy “matchy-matchy” czyli produkty występujące w zestawach dla mam i córek. Bluzy w których prezentują się dziewczyny wykonane są z welurowego materiału w beżowym kolorze. Na końcu bluz, tak jak rękawów, posiadają coś na wzór ściągaczy. Jednak jej najbardziej czarującą częścią jest koronkowa falbana dodająca uroku. Ten model można już kupić za 89 zł, a wersję dla mamy za 149 zł.

View this post on Instagram

A post shared by Blanifi (@blanifi)

Agnieszka Kaczorowska z córką wyglądają przeuroczo w takich samych stylizacjach! Też tak uważacie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej