Agnieszka Kaczorowska zamknęła swoją szkołę tańca: “poczułam ulgę”!

29 czerwca 2020
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska zamknęła swoją szkołę tańca! Okazuje się, że aktorka nie chciała prosić o pomoc darczyńców, a zakończenie biznesu przyniosło jej ulgę.

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Jest polską tancerką, aktorką, choreografką i prezenterką telewizyjną. Co ciekawe, w 2010 roku wygrała Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, a 5 lat później zwyciężyła w Tańcu z gwiazdami. Swoją największą popularność zawdzięcza roli Bożenki w serialu „Klan”. Kaczorowska jest również założycielką szkoły tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz także: Szczuplutka Agnieszka Kaczorowska zachwyca figurą. Jej forma na lato już gotowa!

Agnieszka Kaczorowska zamknęła swoją szkołę tańca!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele przedsiębiorstw zmuszone było zakończyć swoją działalność. Niestety spotkało to również Agnieszkę Kaczorowską, która prowadziła swoją szkołę tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. Aktorka w rozmowie z Fleszem zdradziła, że większość szkół utrzymało się dzięki darowiznom.

“Ja tego nie chciałam robić, bo uważam, że w trudnych czasach są rzeczy ważniejsze niż przetrwanie mojego biznesu. Lepiej dać pieniądze na chore dzieci lub współfinansować operację ratującą komuś życie” – dodała.

Warto wspomnieć, że w prowadzeniu biznesu pomagał jej mąż, a mama aktorki zajmowała się finansami firmy.

“Miałam też wsparcie w mężu, który jest instruktorem i dobrze zna branżę, oraz w mojej mamie, która pracuje jako księgowa i pomaga nam liczyć finanse.”

Kaczorowska zdradziła również, że musi zwrócić pieniądze swoim klientom i rozliczyć się z pozostałych kosztów. Okazuje się, że aktorka musi przeznaczyć na to swoje własne oszczędności. Na koniec Agnieszka dodała:

“Jednak powiem ci, że gdy podjęłam ostateczną decyzję, poczułam ulgę, bo posiadanie tak dużej firmy to ogrom stresu.”

Dzisiaj pojawił się również post na profilu w mediach społecznościowych Kaczorowskiej, w którym oficjalnie potwierdziła zamknięcie swojej szkoły tańca. Cały wpis zobaczycie pod zdjęciem!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej