Szczuplutka Agnieszka Kaczorowska zachwyca figurą. Jej forma na lato już gotowa!

24 czerwca 2020
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że macierzyństwo wyraźnie jej służy. Bez wątpienia figury tancerce na pewno pozazdrości niejedna z Was! Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie! Zobaczcie! Szczuplutka Agnieszka Kaczorowska zachwyca figurą.

Agnieszka Kaczorowska-Pela to spełniona mama i żona. Wraz ze swoim mężem Maciejem Pelą doczekali się swojej pierwszej pociechy. Emilka, bo tak nazywa się córeczka Agnieszki, przyszła na świat 26 lipca 2019 roku. Kaczorowska nie raz podkreślała w wywiadach, że od zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Trzeba przyznać, że wspaniale sprawdza się w roli mamy.

Aga również bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Kaczorowskiej obserwuje w tym momencie ponad 350 tysięcy internautów, co trzeba przyznać jest imponującym wynikiem. Bardzo często porusza tam tematy związane z macierzyństwem, jak i również stworzyła swój cykl pod tytułem “JA”. Bardzo chętnie również publikuje zdjęcia ze swoją córeczką. Jednak dodajmy, że postanowiła ona nie pokazywać twarzy Emilki ze względu na jej bezpieczeństwo.

Tym razem na jej InstaStory pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Agnieszkę wraz z córką, a na uwagę na pewno zasługuje figura tancerki. Zobaczcie, jak wygląda!

Zobaczcie również: Kaczorowska kiedyś, a dziś! Co za metamorfoza!

Szczuplutka Agnieszka Kaczorowska zachwyca figurą.

Agnieszka wraz z rodziną aktualnie wypoczywa nad Bałtykiem i bardzo często na jej profilu pojawiają się zdjęcia i nagrania z jej rodzinnych wakacji.

Naszą uwagę przykuło zdjęcie, które pojawiło się na jej Story. Widzimy na nim Agnieszkę z córeczką. Aktorka zaprezentowała się w górze od bikini i w krótkich szortach. Trzeba przyznać, że w 100% jej forma na lato jest już gotowa.

Agnieszka Kaczorowska
Źródło:
https://www.instagram.com/agakaczor/

Dodajmy, że Agnieszka bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży, a można nawet rzec, że wygląda dużo szczuplej niż przed urodzeniem Emilki. Bez wątpienia jej figura jest godna pozazdroszczenia!

Też tak uważacie? Dla nas Aga wygląda rewelacyjnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej