Połącz się z nami

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, czym dba o skórę córeczki – cenna rada dla mam!

Agnieszka Kaczorowska

Z życia gwiazd

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, czym dba o skórę córeczki – cenna rada dla mam!

Agnieszka Kaczorowska świadomie dba o skórę swoich dzieci. Zdradziła, jakich kosmetyków pielęgnujących używa. Wiele mam również poleca te produkty.

Kilka słów o Agnieszce

Agnieszka Kaczorowska to znana aktorka, która zasłynęła rolą Bożenki w serialu Klan. Obecnie gwiazda najaktywniej działa w mediach społecznościowych, gdzie spełnia się w roli influencerki. Warto zauważyć, że na samym Instagramie śledzi gwiazdę ponad 400 tys. osób. Agnieszka działa także w serwisie YouTube, na którym publikuje filmy, najczęściej o tematyce parentingowej.

Jeśli chodzi o życie prywatne, aktorka w 2018 roku poślubiła Macieja Pelę. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka, której dali na imię Emilia. Niedługo później Agnieszka ponownie zaszła w ciążę, a pod koniec lipca 2021 roku na świat przyszła druga córeczka pary.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała drugą córkę

Zobacz także: Agnieszka pokazała pokój córeczki

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak dba o skórę dziecka

Agnieszka decydując się na kosmetyki dla dzieci, stawia na naturalność jak i praktyczność. Świadoma pielęgnacja to nie tylko zdrowie i brak podrażnień, ale również wiele ułatwień, takich jak np. ułatwienie w rozczesywaniu włosów. Jak poinformowała sama aktorka, kąpiąc córeczkę decyduje się na produkty przebadane dermatologicznie, które nie podrażniają, nie pieką w oczy, pięknie pachną i oczywiście są naturalne. Mowa o kosmetykach marki On Line, które pokochała nie tylko sama Agnieszka, ale również jej córeczka!

Agnieszka Kaczorowska z córką

„Jako mama wiem, że mają one w sobie 94% naturalnych składników, nawilżają, są przebadane dermatologicznie, pięknie pachną i nie podrażniają skóry naszej córeczki. Nie szczypią w oczy, a na dodatek ułatwiają rozczesywanie włosów, które w naszym przypadku są już naprawdę długie.🙈 To dobry wybór dla dzieci powyżej 1. roku życia. Polecamy!” – napisała na swoim Instagramie Agnieszka.

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautek, które również korzystają z kosmetyków On Line i ochoczo polecają je innym.

„Używaliśmy. Polecamy. Pozdrawiamy i ściskamy. ”

„Również używamy tych samych ” – czytamy.

Korzystacie z produktów marki On Line?

źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry